• ×

  İlçe Başkanı

  ADNAN YAVAŞ

  Alpu

  1979 ESKİŞEHİR ‘İN ALPU İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ALPU İLÇESİNDE TAMAMLADIM LİSE EĞİTİMİMİ ESKİŞEHİR ATATÜRK LİSESİNDE TAMAMLADIM.2006 YILINDA AK PARTİYE ÜYELİĞİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM.2011 YILINDA AK PARTİ İLÇE YÖNETİM KURULUNDA EKONOMİ İŞLER BAŞKANLIĞINDA BULUNDUM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM HALEN ALPU İLÇESİNDE TARIM VE HAYVANCILIKLA UĞRAŞMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ AKKAR

  Mihalgazi

  1980 ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM.İMAM HATİP MEZUNUYUM.4 ÇOCUK BABASIYIM.2006 YILINDA ALPAGUT BELDE DE GÖREV YAPTIM.2009 YILINDA MECLİS ÜYESİYDİM. 6 AYDIRDA MİHALGAZİ İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ARİF TAŞCI

  Han

 • ×

  İlçe Başkanı

  BÜNYAMİN YİĞİT

  Mahmudiye

  1962 MAHMUDİYE DOĞUMLUYUM.ANKARA TİCARET LİSESİ SONRA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.MESLEĞİM GEREĞİ YURDUN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE GÖREV ALDIM EMEKLİ POLİS MEMURUYUM. ESKİŞEHİR ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINI YAPIYORUM. MAHMUDİYELİLER YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANLIĞINI YÜRÜTMEKTEYİM.MAHMUDİYE İLÇE BAŞKANLIĞINA KONGRE İLE ATANDIM.EVLİYİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN BASRİ DOĞAN

  Beylikova

  1954 ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIK /GÜCE DOĞUMLUYUM ÖN LİSANS SINIF ÖĞRETMENLİĞİ OKUDUM.1959 YILINDAN BERİ BEYLİKOVA İLÇESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM.SİİRT İLİNDE GÖREVE BAŞLADIM ÇİFTELER İLÇE,MİHALIÇÇIK İLÇE VE BEYLİKOVA İLÇESİNDE 1972 YILINDAN BERİ ÖĞRETMENLİK YAPMAKTAYIM.HALK EĞİTİM MERKEZ MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK EMEKLİ OLDUM.2014 YILINDAN BERİ BEYLİKOVA İLÇE BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET TEVFİK ŞAHİN

  Günyüzü

  1961 DOĞUMLUYUM.SİVRİHİSAR ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM 2008 YILINDA AK PARTİ ÜYELİĞİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM SONRASINDA GÜNYÜZÜ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV ALDIM.2009 YILINDA BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ YAPTIM.2014 YILINDA GÜNYÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA YEŞİL

  Çifteler

  2008 YILINDA 3. Olağan kongrede ilçe yönetim kurulu üyesi ve ilçe yürütme kurulu dış işlerden sorumlu başkan yardımcısı olarak göreve başladım. 2011 yılında yapılan 4. Olağan kongrede yönetim ve yürütme kurulu üyesi teşkilattan sorumlu ilçe başkan yardımcısı olarak görevlendirildim. 5. Olağan kongrede siyasi hukuk işler başkanı olarak görevlendirildim. Seçim koordinasyon merkezi başkanlığı , ilçe seçim kurulu üyeliği, mahalle koordinatörlüğü ,sandık kurulu üyeliği gibi birçok görevde bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NURİ KAHYA

  Odunpazarı

  DOĞUM TARİHİ: 28.09.1973 DOĞUM YERİ: İNÖNÜ ESNEMEZ ASKERLİK DURUMU : YAPTI MEDENİ DURUMU :EVLİ EĞİTİM DURUMU: LİSANS MESLEĞİ : MÜTEAHİT/MUHASEBE SİYASİ GEÇMİŞİ: YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 • ×

  İlçe Başkanı

  SİNAN ŞENGEL

  Tepebaşı

 • ×

  İlçe Başkanı

  SONER ERGÜN

  Mihalıççık

  1977 DOĞUMLUYUM .SEYİTGAZİ MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM .2003 YILINDA AK PARTİYE ÜYE OLARAK SİYASETE ATILDIM.2008 YILINDA İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK DEVAM ETTİM.2017 YILINDA İLÇE BAŞKANI OLARAK ATANDIM .

 • ×

  İlçe Başkanı

  ZEKAYİ TUNÇ

  Seyitgazi

  1970 tarihinde Seyitgazi Yazıdere Mahallesinde doğdum. İlk ve orta öğretimi Seyitgazi'de tamamladım.Tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktayım.Damızlık Birliği Başkan Yardımcılığı görevimi aktif olarak yürütmekteyim. Ak Parti'de farklı görevler aldıktan sonra 2014 Yılında Seyitgazi İlçe Başkanlığı görevimi aldım.Halen bu görevime devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım.