• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  BÜNYAMİN FİDAN

  1974 YILINDA ERZURUM-İSPİR’DE DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ESKİŞEHİR’DE TAMAMLADIM. 1996 YILINDA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN KURUCUSU OLDUĞUM FİDANLAR MİMARLIK, MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT ŞİRKETİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. 2008 YILINDA AK PARTİ TEPEBAŞI İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYESİ OLDUM. BU DÖNEMDE YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM. 2009-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİDEN TEPEBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. HALEN AK PARTİ SİYASİ VE HUKİKİ İŞLER BAŞKANLIĞINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  İSMAİL HAKKI CİVELEKLER

  İsmail Hakkı Civelekler 1981 de Eskisehir de doğdu. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2005-2009 yılları arasında Tepebaşı Belediyesinde Özel Kalem Müdürlüğü ve Avukatlık yaptı. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Eskisehirspor da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ak Parti Eskisehir İl Teşkilatında sırasıyla İl Sekreterliği ,İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve 30 Mart 2014 Mahalli seçimlerinde İl SKM Başkanlığı görevlerinde bulundu. Hukukçular Derneği ve Anayasa Hukukçuları Derneği üyesi olup 2013-2016 yılları arasında Yeşilay Cemiyeti Eskisehir Sube Başkanlığı yapmıştır. Serbest avukat olarak çalışmaktadır.Evli ve bir kız babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  PINAR TURHANOĞLU GÜCÜYENER

  Avukat Pınar TURHANOĞLU GÜCÜYENER, Ceza hâkimi bir baba ve hukuk mahkemesi müdiresi bir annenin kızı olarak 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans ve İşletme bölümünde lisans derecesi almıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde 3. lisans eğitimini almaya devam etmektedir. Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisansını “Anayasa Yargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında tamamlamıştır. Tezi Türkiye Büyük Millet Meclisi yayını olan “Karşılaştırmalı Anayasa Çalışmaları” başta olmak üzere pek çok atıf almıştır. 2004 yılında bu yana Eskişehir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. AK Parti Eskişehir il yönetim kurulu üyeliği, Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı, SKM başkan yardımcılığı, il disiplin kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 1. Dönem siyaset akademisi Türkiye birincisi olarak Başbakanımızın elinden sertifikasını almıştır. 2009-2014 yılları arası Odunpazarı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olarak görev yapmıştır. Odunpazarı Belediyesi Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Halen Birleşmiş Milletler (BM) Ekonomik ve Sosyal Konseyi (ECOSOC) nezdinde Genel Danışman Statüsü bulunan BPW (Business and Professional Women) Eskişehir Kulübü başkanı olarak kadının güçlendirilmesi için çalışmaktadır. BPW’nun kuruluş prensipleri arasında toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için politikalar üretmek, kadının dünya çapında ekonomik bağımsızlığını kazanmasına yardımcı olmak ve kadın sorunlarının çözümlenmesine yönelik güçlü bir lobi oluşturmak bulunmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SERHAN ARIMAN

  Serhan Arıman , 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı. 1994 yılında babasının işlettiği Arıman Hırdavat’da çalışmaya başlayarak ticarete atıldı. Eskişehir Yüzme İhtisas ve su topu Takımında lisanslı sporculuk yaptı. Bu arada dışarıdan Anadolu Üniversitesi Konservatuar ve Eğitim Fakültesi akademik müzik çalışmalarında görev aldı. Vatani görevini Erzurum’da 109.ncu Topçu alayında tamamladı.2013-2017 TOBB Delegeliği, ve Arge komisyonu,Fikri ve mülkiyet hakları komisyonlarında görev almaktadır.2009-2013 ,2013-2017 dönemlerinde Eskişehir Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevleri bulunmaktadır.2014 Yerel Seçimler sonrası 2014-2019 Ak Parti Tepebaşı Meclis Üyeliğine seçilmiştir. Müsiad üyesidir.Serhan Arıman halen AÜ.İşletme fakültesi Öğrencisi olup ,evlidir,bir kız çocuk sahibidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  AHMET ALSAT

  Ahmet Alsat 1979 yılında Eskişehir’de doğdu.İlk ,orta ve lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı.2000’de İstanbul Orduevi’nde vatani görevini yaptı.2000 yılından itibaren Eskişehir’de market sektöründe hizmet vermektedir.2012 yılı itibariyle Ak parti’de Han, Çifteler ilçe koordinatörlüğü ,Mali ve idari işler gibi çeşitli birimlerde görev almıştır.Ahmet Alsat ,evli olup üç çocuk sahibidir.Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  İLHAN ABBAS ARSLAN

  İlhan A.ARSLAN 1955 Bismil doğumluyum. İki çocuğum var. Ankara Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunuyum. İki dönem İl Genel Meclis Üyeliği yaptım. Dicle Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Devlet Bakanlığı Basın Müşavirliği olmak üzere resmi görevlerde bulundum.Yirmi iki yıldan beri mülkiyeti bana ait olan Arslan Oteli çalıştırmaktayım.Mevcut il yönetiminde Dış İşler Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MESUT ÖR

  1960 Eskişehir doğumlu üç cocuk babası esnaf çiftçilik yapıyorum Sivrihisar karakaya köyünde dört dönem yirmi yıl muhtarlık yaptım. (1989-2009) Ak parti Eskişehir teşkilatının değişik kademelerinde görev aldım daha sonra 2009-2014 Ak parti Tepebaşı İl genel meclisi üyeliği çevre sağlık komisyon başkanlığı yaptım.pek çok sivil toplum kuruluşunda görev aldım,2008-2014 yılları Eskişehir KIRIM derneği başkanlığı ve Eskişehir,Afyon,Kütahya,Bilecik,Uşak illerinin tamamını kapsadığı Tarım kredi kooperatifleri 5. Bölge yönetim kurulu başkanlığı yaptım.Bütün Dünya Kırım Tatar 'ları birliğinin Türkiye temsilcisiyim.Rabbim bana verdiği ömür boyunca çalışmalarım devam edecektir. Mesut Ör.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HASAN KÜPELİ

  Hasan Küpeli 02.04.1956 Çifteler Arslanlı köyü doğumluyum ilkokulu köyümde orta okulu Çifteler Büyükkayı köyünde, liseyi çiftelerde okudum ,Üniversiteyi Eskişehir de 1976 yılında Eskişehir eğitim enstitüsü fizik ,kimya,biyoloji bölümüne kaydoldum 26.06.1980 tarihinde bitirdim.İngilizce bilirim ,evliyim, dört çocuğum var.Şu anda kendi şirketim olan Küpeliler AŞ Yön.Kur.Bşk lığı yapıyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MURAT ÖZCAN

  1973 TRABZON ÇAYKARA DOĞUMLUYUM. DOĞDUĞUM YILDAN BU YANA ESKİŞEHİR DE YAŞIYORUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. 2 DÖNEM ESKİŞEHİR TİCARET ODASI MECLİS ÜYESİYİM. ES ÖZCANLAR İNŞAAT VE MALZEMELRİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. NİN KURUCUSU VE ŞİRKET MÜDÜRÜYÜM. EVLİYİM 3 COCUK BABASIYIM. ESKİŞEHİR AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İRFAN ŞAHİN

  1967 Eskişehir doğumludur. Öğrenim hayatının tamamı Eskişehir’de geçmiştir. Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünde yapmıştır. Mali müşavir olan ŞAHİN, 2011 yılında, AK Parti Tepebaşı ilçe yönetim kurulu üyesi olarak başladığı siyasette, Ar-Ge ilçe başkan yardımcısı olarak görev almış, 2013 yılı yerel seçimlerin-de Tepebaşı ilçe başkanının istifası nedeniyle Tepebaşı ilçe başkan adayı olmuş, aralık ayında yeniden atanan Tepebaşı ilçe yönetiminde Mali Ve İdari işler ilçe başkan yar-dımcısı olarak 2014 haziran ayına kadar görev yapmıştır. 2014 temmuz ayında yeni atanan İl yönetiminde görev almış ve halen Mali ve İdari İşler İl Başkan Yardımcısı olarak partimize hizmet etmektedir. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  HAKAN KESKİN

  1977 AĞRI DOĞUBEYAZIT DOĞUMLUYUM.1995 ESKİŞEHİR İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM. 1996-2000 YILLARI ARASINDA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001-2005 YILLARI ARASINDA DALLAS ÜNİVERSİTESİNDE (ABD) İŞLETME MASTER TAMAMLADIM. 2005 YILINDAN BU YANA KESKİN GIDA LTD.ŞTİ.’NDE ÇALIŞIYORUM. EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM. ARGE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  IŞIN MEDİHA HASKOL

  1988 Eskişehir doğumlu. Bekar. İnşaat sektöründe olan Aile şirketinde yönetici asistanı olarak çalıştı. Ajans firmasında organizatörlük yaptı. Anadolu üniversitesi yerel yönetimler bölümü okumakta. Siyaset yaşamına 2010 yılında tepebaşı ilçe gençlik kollarında ilçe sekreterliği ile başladı. 2011-2014 yılları arasında il gençlik kolları il sekreterliği görevi yaptı. 2014 Temmuz ayından bu yana da il yönetim kurulu üyesi.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  EYÜP DOKUZLAR

  Eyüp Dokuzlar 1962 eskişehir doğumluyum. Mytreenneskişehir teknik lisesi makina teknisyeni bölümü mezunuyunm. Ticari ve inşaat işleri ile ilgili işyerim var. Evli üç çocuk babasıyım. TÜKDES te yönetim kurulu üyesiyim.2004 ten beri aktif AKparti üyesiyim önceki dönemde tepebaşı ilçe yönetimin de görev aldım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  YASEMİN OKUR

  1981 Eskişehir doğumluyum . 1999 yılında Eskişehir İmam Hatip Lisesi , 2004 yılında ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum . 2005 yılından itibaren ticaretle uğraşmaktayım . Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında yer aldım . Eskişehir Ak Parti Teşkilatında; 2006 yılında Muttalip Kadın Kolları Başkanlığı , 2008 yılında İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı , 2009 yılında İl Ekonomi İşler Başkanlığı , 2011 İl Sekreterliği görevlerini yaptım .