• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  BÜNYAMİN FİDAN

  1974 YILINDA ERZURUM-İSPİR’DE DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ESKİŞEHİR’DE TAMAMLADIM. 1996 YILINDA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN KURUCUSU OLDUĞUM FİDANLAR MİMARLIK, MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT ŞİRKETİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. 2008 YILINDA AK PARTİ TEPEBAŞI İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYESİ OLDUM. BU DÖNEMDE YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM. 2009-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİDEN TEPEBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. HALEN AK PARTİ SİYASİ VE HUKİKİ İŞLER BAŞKANLIĞINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  ADEM GÜNDÜZ

  11/09/1982 Tarihinde Erzurumun Ilıca ilçesinde doğdu.İlk ve ota öğrenimini Kocaeli Gebzede tamamladı. Lise öğrenimini de Gebze İmam Hatip lisesinde tamamlayan Adem GÜNDÜZ ,Üniversite öğrenimine Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etmektedir. İlk gençlik yıllarında Refah Partisi gençlik kollarında siyasete başladı .2003 yılında Ak Partiye katılan Adem GÜNDÜZ halen ticaretle uğraşmakta olup, 2009 yılından bu yana aktif olarak Eskişehir Ak Parti teşkilatında çeşitli kademelerde görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  PINAR TURHANOĞLU GÜCÜYENER

  Avukat Pınar TURHANOĞLU GÜCÜYENER, Ceza hâkimi bir baba ve hukuk mahkemesi müdiresi bir annenin kızı olarak 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans ve İşletme bölümünde lisans derecesi almıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde 3. lisans eğitimini almaya devam etmektedir. Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisansını “Anayasa Yargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında tamamlamıştır. Tezi Türkiye Büyük Millet Meclisi yayını olan “Karşılaştırmalı Anayasa Çalışmaları” başta olmak üzere pek çok atıf almıştır. 2004 yılından bu yana Eskişehir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. 2005 yılında başlayan siyasi hayatında, AK Parti Eskişehir il yönetim kurulu üyeliği, Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı, SKM başkan yardımcılığı, il disiplin kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 1. Dönem siyaset akademisi Türkiye birincisi olarak Başbakanımızın elinden sertifikasını almıştır. 2009-2014 yılları arası Odunpazarı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olarak görev yapmıştır. Odunpazarı Belediyesi Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2014 Yılından bu yana İl Seçim İşleri Başkanlığı görevini yürütmektedir. Tüketiciyi Koruma Derneği Onur Kurulu başkanıdır. Eskişehir İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği başkanıdır. Eskişehir Kadın Girişimciliğini Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir. Köşe yazıları yerel “Manşet” gazetesinde yayınlanmaktadır. Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Eskişehir Şube Başkanıdır. Evli ve bir erkek çocuk annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SERHAN ARIMAN

  Serhan Arıman , 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı. 1994 yılında babasının işlettiği Arıman Hırdavat’da çalışmaya başlayarak ticarete atıldı. Eskişehir Yüzme İhtisas ve su topu Takımında lisanslı sporculuk yaptı. Bu arada dışarıdan Anadolu Üniversitesi Konservatuar ve Eğitim Fakültesi akademik müzik çalışmalarında görev aldı. Vatani görevini Erzurum’da 109.ncu Topçu alayında tamamladı.2013-2017 TOBB Delegeliği, ve Arge komisyonu,Fikri ve mülkiyet hakları komisyonlarında görev almaktadır.2009-2013 ,2013-2017 dönemlerinde Eskişehir Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevleri bulunmaktadır.2014 Yerel Seçimler sonrası 2014-2019 Ak Parti Tepebaşı Meclis Üyeliğine seçilmiştir. Müsiad üyesidir.Serhan Arıman halen AÜ.İşletme fakültesi Öğrencisi olup ,evlidir,bir kız çocuk sahibidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  AHMET ALSAT

  Ahmet Alsat 1979 yılında Eskişehir’de doğdu.İlk ,orta ve lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı.2000’de İstanbul Orduevi’nde vatani görevini yaptı.2000 yılından itibaren Eskişehir’de market sektöründe hizmet vermektedir.2012 yılı itibariyle Ak parti’de Han, Çifteler ilçe koordinatörlüğü ,Mali ve idari işler gibi çeşitli birimlerde görev almıştır.Ahmet Alsat ,evli olup üç çocuk sahibidir.Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  İLHAN ABBAS ARSLAN

  İlhan A.ARSLAN 1955 Bismil doğumluyum. İki çocuğum var. Ankara Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunuyum. İki dönem İl Genel Meclis Üyeliği yaptım. Dicle Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Devlet Bakanlığı Basın Müşavirliği olmak üzere resmi görevlerde bulundum.Yirmi iki yıldan beri mülkiyeti bana ait olan Arslan Oteli çalıştırmaktayım.Mevcut il yönetiminde Dış İşler Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MESUT ÖR

  1960 Eskişehir doğumlu 3 çocuk babası. Lise mezunu esnaf çiftçiyim Karakaya mahallesinde 20 yıl muhtarlık yaptım. 2009 -2014 il genel meclis üyesi olarak görev yaptım. Pek çok sivil toplum kuruluşlarında görev aldım. Eskişehir,,Afyon,,Kütahya, Bilecik,,Uşak illerini kapsayan Tarım kredi kooperatifleri yönetim kurulu Başkanlığını uzun süre yönetim kurulu üyeliğini yaptığım Kırım Derneğinin 2008-2016 Başkanlığını yaptım. Halen AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  MUHARREM SERDAR KORKMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  EYÜP DOKUZLAR

  Eyüp Dokuzlar 1962 eskişehir doğumluyum. Mytreenneskişehir teknik lisesi makina teknisyeni bölümü mezunuyunm. Ticari ve inşaat işleri ile ilgili işyerim var. Evli üç çocuk babasıyım. TÜKDES te yönetim kurulu üyesiyim.2004 ten beri aktif AKparti üyesiyim önceki dönemde tepebaşı ilçe yönetimin de görev aldım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  HAKAN KESKİN

  1977 AĞRI DOĞUBEYAZIT DOĞUMLUYUM.1995 ESKİŞEHİR İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM. 1996-2000 YILLARI ARASINDA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001-2005 YILLARI ARASINDA DALLAS ÜNİVERSİTESİNDE (ABD) İŞLETME MASTER TAMAMLADIM. 2005 YILINDAN BU YANA KESKİN GIDA LTD.ŞTİ.’NDE ÇALIŞIYORUM. EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  ERDEM KOÇAK

  1988 yılında Karabük'te doğdu. Babası emekli askeri personel annesi ev hanımıdır. Üniversite öğrenimi Edirne Trakya Üniversitesi Gümrük İşletme bölümünde bitirmiştir.2011 senesinde itibaren Eskişehir'de Reklam Ajansı işletmektedir. Profesyonel Web ve Grafik Tasarımcıdır mesleği gereği Sosyal Medya Uzmanlığı İtibar Yönetimi hizmetleri vermektedir. 2011- 2013 seneleri arası Eskişehir Genç MÜSİAD başkanlığı görevini yürütmüştür. 2015 senesi itibariyle günümüze kadar Eskişehir AK Parti Gençlik Kolları Tanıtım Medya Başkanlığı görevinde bulunmuştur. İl ar-ge birim başkanı olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  IŞIN MEDİHA ŞAHİN

  1988 Eskişehir doğdu. Eğitim hayatını Eskişehir’de tamamladı. Anadolu üniversitesi yerel yönetimler mezunu, Kamu yönetimine devam etmektedir. Siyaset yaşamına 2009 yılında tepebaşı ilçe gençlik kollarında ilçe sekreterliği ile başladı. 2010-2014 yılları arasında il gençlik kolları il sekreterliği görevi yaptı. 2014 Yılında il yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Seçim işleri ve Yerel yönetimler birim başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2017 Şubat Ayından bu yana da il sekreterliği görevinde bulunmaktadır. İnşaat sektöründe olan Aile şirketinde çalıştı. Evlidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  İSMAİL HAKKI CİVELEKLER

  İsmail Hakkı Civelekler 1981 de Eskisehir de doğdu. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2005-2009 yılları arasında Tepebaşı Belediyesinde Özel Kalem Müdürlüğü ve Avukatlık yaptı. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Eskisehirspor da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ak Parti Eskisehir İl Teşkilatında sırasıyla İl Sekreterliği ,İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve 30 Mart 2014 Mahalli seçimlerinde İl SKM Başkanlığı görevlerinde bulundu. Hukukçular Derneği ve Anayasa Hukukçuları Derneği üyesi olup 2013-2016 yılları arasında Yeşilay Cemiyeti Eskisehir Sube Başkanlığı yapmıştır. Serbest avukat olarak çalışmaktadır.Evli ve bir kız babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  NESLİHAN ÇAVDAR

  1988 AKSARAY DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTAOKULU İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU İLKOĞRETİM OKULUNDA,LİSEYİ YUNUSEMRE SÜPER LİSESİNDE OKUDUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.AİLE ŞİRKETİMİZ OLAN ÇAVDAR YAPI MÜHENDİSLİK FİRMASINDA ÇALIŞMAKTAYIM.SİYASİ HAYATIMA 2017 YILINDA İL KADIN KOLLARI YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE BAŞLADIM