• ×

  İl Başkanı

  MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ

  1970 Eskişehir doğumludur. Öğrenim hayatının tamamı Eskişehir’de geçmiştir. Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde yapmıştır. Mali müşavir olan ÜNLÜ, 2002 yılında, AK Parti Muttalip kurucu belde başkanı olarak başladığı siyaset ile 12 yıldır doğduğu şehre hizmet etmektedir. Önce merkez il genel meclis üyesi, 2009 yılında ise Tepebaşı il genel meclis üyesi olarak seçilen ÜNLÜ, meclis üyeliği yaptığı dönem boyunca plan-bütçe komisyonu başkanlığı görevini yürütmüştür. İl genel meclisinde denetim komisyonu başkanlığı, il encümen üyeliği ve meclis 1. Başkan vekilliği yapan ÜNLÜ, köylere hizmet götürme birliğinde de yer almıştır. Köy yolları yapımı, tamir ve bakımı başta olmak üzere köylere pek çok hizmetin götürülmesinde öncü rol oynamıştır. Müsiad yönetim kurulu üyeliği, Eskişehirspor yönetim kurulu üyeliği ve S.S. Eskişehir Pancar Ekicileri Kooperatifi yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2013 yılında AK Parti Eskişehir Tepebaşı İlçe başkanı olarak atanan M. Dündar ÜNLÜ, 2014 yılında ise AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı görevine getirilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM GÜNDÜZ

  11/09/1982 Tarihinde Erzurumun Ilıca ilçesinde doğdu.İlk ve ota öğrenimini Kocaeli Gebzede tamamladı. Lise öğrenimini de Gebze İmam Hatip lisesinde tamamlayan Adem GÜNDÜZ ,Üniversite öğrenimine Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etmektedir. İlk gençlik yıllarında Refah Partisi gençlik kollarında siyasete başladı .2003 yılında Ak Partiye katılan Adem GÜNDÜZ halen ticaretle uğraşmakta olup, 2009 yılından bu yana aktif olarak Eskişehir Ak Parti teşkilatında çeşitli kademelerde görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ALSAT

  Ahmet Alsat 1979 yılında Eskişehir’de doğdu.İlk ,orta ve lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı.2000’de İstanbul Orduevi’nde vatani görevini yaptı.2000 yılından itibaren Eskişehir’de market sektöründe hizmet vermektedir.2012 yılı itibariyle Ak parti’de Han, Çifteler ilçe koordinatörlüğü ,Mali ve idari işler gibi çeşitli birimlerde görev almıştır.Ahmet Alsat ,evli olup üç çocuk sahibidir.Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜNYAMİN FİDAN

  1974 YILINDA ERZURUM-İSPİR’DE DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ESKİŞEHİR’DE TAMAMLADIM. 1996 YILINDA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN KURUCUSU OLDUĞUM FİDANLAR MİMARLIK, MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT ŞİRKETİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. 2008 YILINDA AK PARTİ TEPEBAŞI İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYESİ OLDUM. BU DÖNEMDE YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM. 2009-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİDEN TEPEBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. HALEN AK PARTİ SİYASİ VE HUKİKİ İŞLER BAŞKANLIĞINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BURHAN AKA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAHİDE BOSTAN

  1982 Eskişehir doğumluyum. İlk,orta ve ardından eğitimimi Eskişehir İmam Hatip Lisesinde tamamladım. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu olup halen Ahmet Yesevi Üniversitesi 'Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi' bölümünde Yüksek Lisans yapmaktayım. 2007 yılında AK Parti İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyesi olarak AK Parti Teşkilatına adım attım. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üye ve aktivist olarak görev aldım. 2003 yılından beri ticaretle uğraşmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CANAN DAĞAŞAN

  1979’da doğdu. Eskişehirli. Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu. Anadolu Üniversitesi yerel yönetimler öğrencisi. Jimnastik, plates, step-aerobik antrenörlüğü yaptı.Özel Sporcular Spor Federasyonu Eskişehir İl Temsilcisi. Zihinsel engelli bireylere spor yaptırmayı hedefleyen Eskişehir Özel Sporcular Spor Kulübü Başkanlığı yapıyor.Anadolu Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda Çalışmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENGİZ AVDAN

  1965 yılında Eskişehir’de doğdum Motor Meslek Lisesi mezunuyum 1994 yılında Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldum Osmanusta İnş. Mob. Ltd. Şti.’i kurdum; inşaat ve mobilya üzerine faaliyet gösteriyorum Evliyim. bir Kız/bir Erkek, iki çocuk babasıyım Yönetim Kurulu Üyesiyim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMEL GENCER

  1965 Eskişehir doğumluyum.Lise mezunuyum. SSK dan emekli olduktan sonra, 2006 da Eskişehir AK Parti Odunpazarı kadın kollarında çalışmaya başladım.En son kadın kollarında siyasi ve hukuki işler başkanlığı yaptım.Altı ay kadar vekaleten kadın kolları başkanlığı yaptığım görevimi şu an AK Parti il yönetim kurulu üyesi olarak devam ettirmekteyim .2014 yerel seçimlerinde Tepebaşı bölgesinden 18. Sıra meclis üyesi adayı idim. Evli ve iki çocuk annesiyim.. KİŞİYE ULAŞILAMADI NUMARA KULLANILMAMAKTADIR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EYÜP DOKUZLAR

  Eyüp Dokuzlar 1962 eskişehir doğumluyum. Mytreenneskişehir teknik lisesi makina teknisyeni bölümü mezunuyunm. Ticari ve inşaat işleri ile ilgili işyerim var. Evli üç çocuk babasıyım. TÜKDES te yönetim kurulu üyesiyim.2004 ten beri aktif AKparti üyesiyim önceki dönemde tepebaşı ilçe yönetimin de görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA ESKİBABADAĞLI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA KIZILTEPE

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLENDAN UFUK İLİM

  1961 Bitlis doğumluyum. Aslen Çanakkale kökenli olup, şehit başkomiser kızıyım. 2 yıllık yüksek okul mezunuyum. 1980-2001 tarihleri arasında Sanayi Ticaret İl Müdürlüğünde Şef olarak görev yaptım ve yine aynı kurumdan devlet memuru olarak emekliyim. Evli ve 2 coçuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLÜZAR GÜLMEZ

  1962 Eskişehir doğumluyum.Öğrenim hayatımı Ülkü İlk Okulu,Mehmetçik Ortaokulu ve Ticaret Lisesinde tamamladım.Daha Sonra Pratik Kız Sanat okulu giyim bölümünden sertifika aldım. Siyasi hayatım 2001 yılında AK Partiye üye olmakla başladı.AK Parti İl Kadın Kolları Kurucu üyesiyim.2002 seçimlerinde SKM’de Halkla ilişkilerde çalıştım.Partimizin ilk defa başlattığı Beyaz Masada görev yaptım.AK Parti Merkez İlçe sekreteri olarak göreve devam ettim.İl yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım.2004 yerel seçimlerinde 19.sıra Tepebaşı Meclis üyesi adayı oldum.Belli bir süre ara verdikten sonra tekrar 2014 yılında Dündar ÜNLÜ’nün başkanlığında Tepebaşı İlçe Yönetim Kurulunda Sosyal İşler Başkanı olarak görev yaptım.Şu an İl yönetim kurulu üyesi olarak göreve devam etmekteyim. Evli ve 2 Çocuk Annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRBÜZ AKKOL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN KESKİN

  1977 AĞRI DOĞUBEYAZIT DOĞUMLUYUM.1995 ESKİŞEHİR İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM. 1996-2000 YILLARI ARASINDA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001-2005 YILLARI ARASINDA DALLAS ÜNİVERSİTESİNDE (ABD) İŞLETME MASTER TAMAMLADIM. 2005 YILINDAN BU YANA KESKİN GIDA LTD.ŞTİ.’NDE ÇALIŞIYORUM. EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM. ARGE BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL KILIÇ

  TÜM TAHSİLİMİ ESKİŞEHİRDE TAMAMLADIM. 1983 - 2008 MODEL OTOMOTİV SANAYİ İŞLERİ SAHİBİ. 1997 - 2001 EMEK SPOR KULÜBÜ BAŞKANI. 2000 - 2008 TORNACILAR VE TAMİRCİLER ODASI BAŞKANI. 2001 - 2007 TORNACILAR VE TAMİRCİLER SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPARATİFİ BAŞKANI 2007 -......... OTO ESNAFLARI SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPARATİFİ BAŞKANI. 2004 - 2008 SİVRİHİSAR VE KÖYLERİ YARDIMLARŞMA DERNEĞİ BAŞKANI. 2004 -2008 SANAYİ SİTELERİ CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ BAŞKANI. 2000 2005 ESNAF ODALAR BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ. 1993-2008 ANADOLU KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ. DR. HALİL AKKURT İLK ÖĞRETİM OKULU AİLE BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ. EMEK MAHALLESİ 1. HAVA TAKTİK İLKÖĞRETİM OKULU AİLE BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELİSİ. TÜKETİCİ HAKLARI KORUMA DERNEĞİ BİRLİK ÜYESİ. TEKSAN SANAYİ SİTESİ İHALE VE EMANETKOMİSYON ÜYELİĞİ. ALDIĞIM EĞİTİMLER. ESNAF ODALAR BİRLİĞİ YÖNETİCİLİK EĞİTİM SEMİNERİ. MADENİ EŞYASANATKARLAR FEDERASYONU BAŞKANLIK VE YÖNETİCİLİK SEMİNERİ. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HAKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL SÖĞÜT

  1958 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta ve Lise eğitimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra İzmir Hava Teknik Sınıf Okulu’nu bitirdi. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler Bölümünden mezun oldu. Emekli Hava Astsubay olan Halil Söğüt, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN BATUN

  1972 yılında Eskişehir'de doğdum. Eskişehir Bahçelievler Lisesi mezunuyum. Önceki dönem Tepebaşı İlçe Yönetimi Dış İlişkiler Başkanlığı görevinde bulundum. Amatör klüplerimizden Muttalip Spor'un başkanlığı görevindeyim. Evliyim, iki çocuk babasıyım. Halen Eskişehir'de esnaflık yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN BAYSAL

  HASAN BAYSAL 1980 Eskişehir doğumluyum. 1997 Eskişehir Cumhuriyet Lisesi mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktayım. 2005 yılından bugüne ticaret ile uğraşmaktayım. Spor tesisi ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketin sahibiyim. Evliyim 1 kız çocuğu babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN GÜNİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN HÜSEYİN ÖZCAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN KÜPELİ

  Hasan Küpeli 02.04.1956 Çifteler Arslanlı köyü doğumluyum ilkokulu köyümde orta okulu Çifteler Büyükkayı köyünde, liseyi çiftelerde okudum ,Üniversiteyi Eskişehir de 1976 yılında Eskişehir eğitim enstitüsü fizik ,kimya,biyoloji bölümüne kaydoldum 26.06.1980 tarihinde bitirdim.İngilizce bilirim ,evliyim, dört çocuğum var.Şu anda kendi şirketim olan Küpeliler AŞ Yön.Kur.Bşk lığı yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİMMET BİRİCİK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN ABBASOĞLU

  01.10.1954 yılında Sarıcakaya İlçesinde doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Sarıcakaya’da tamamladım.1974 yılında askere gittim.1977 yılında Emniyet Hizmetlerinde göreve başladım.Evli ve 2 çocuk babasıyım.2004 yılında Sarıcakaya İlçe Emniyet Amirliğinden emekli oldum.Emekli olmam ile beraber 2004 yılı seçimlerinde Ak partiden Belediye Meclis Üyesi Oldum, bu görevim esnasında AK Parti Sarıcakaya İlçe Başkanı olarak aday gösterildim ve seçilerek ilçe başkanlık görevini teslim aldım.2006 yılından 2014 yılına kadar 3 dönem ilçe başkanlığı görevini yaptım.Şu anda da Eskişehir AK Parti İl Yönetiminde görevli bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN PATEL

  Hüseyin PATEL 1981 konya doğumluyum ilk orta ve liseyi eskisşehirde okudum evliyim 1 erkek çocuğumuz var patel ins ins maz ltd şti şirket ortağı. Ve müdürüyüm. TOBB Genç girişimciler yönetimindeyim.ESGIAD derneği üyesiyim AK parti il yönetim kurulu üyesi ve sosyal isler başkanlığındayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN ABBAS ARSLAN

  İlhan A.ARSLAN 1955 Bismil doğumluyum. İki çocuğum var. Ankara Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunuyum. İki dönem İl Genel Meclis Üyeliği yaptım. Dicle Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Devlet Bakanlığı Basın Müşavirliği olmak üzere resmi görevlerde bulundum.Yirmi iki yıldan beri mülkiyeti bana ait olan Arslan Oteli çalıştırmaktayım.Mevcut il yönetiminde Dış İşler Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İRFAN ŞAHİN

  1967 Eskişehir doğumludur. Öğrenim hayatının tamamı Eskişehir’de geçmiştir. Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünde yapmıştır. Mali müşavir olan ŞAHİN, 2011 yılında, AK Parti Tepebaşı ilçe yönetim kurulu üyesi olarak başladığı siyasette, Ar-Ge ilçe başkan yardımcısı olarak görev almış, 2013 yılı yerel seçimlerin-de Tepebaşı ilçe başkanının istifası nedeniyle Tepebaşı ilçe başkan adayı olmuş, aralık ayında yeniden atanan Tepebaşı ilçe yönetiminde Mali Ve İdari işler ilçe başkan yar-dımcısı olarak 2014 haziran ayına kadar görev yapmıştır. 2014 temmuz ayında yeni atanan İl yönetiminde görev almış ve halen Mali ve İdari İşler İl Başkan Yardımcısı olarak partimize hizmet etmektedir. Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  IŞIN MEDİHA HASKOL

  1988 Eskişehir doğumlu. Bekar. İnşaat sektöründe olan Aile şirketinde yönetici asistanı olarak çalıştı. Ajans firmasında organizatörlük yaptı. Anadolu üniversitesi yerel yönetimler bölümü okumakta. Siyaset yaşamına 2010 yılında tepebaşı ilçe gençlik kollarında ilçe sekreterliği ile başladı. 2011-2014 yılları arasında il gençlik kolları il sekreterliği görevi yaptı. 2014 Temmuz ayından bu yana da il yönetim kurulu üyesi.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL HAKKI CİVELEKLER

  İsmail Hakkı Civelekler 1981 de Eskisehir de doğdu. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2005-2009 yılları arasında Tepebaşı Belediyesinde Özel Kalem Müdürlüğü ve Avukatlık yaptı. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Eskisehirspor da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ak Parti Eskisehir İl Teşkilatında sırasıyla İl Sekreterliği ,İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve 30 Mart 2014 Mahalli seçimlerinde İl SKM Başkanlığı görevlerinde bulundu. Hukukçular Derneği ve Anayasa Hukukçuları Derneği üyesi olup 2013-2016 yılları arasında Yeşilay Cemiyeti Eskisehir Sube Başkanlığı yapmıştır. Serbest avukat olarak çalışmaktadır.Evli ve bir kız babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET EMİN OKUTUCU

  Mehmet Emin Okutucu 01.01.1973 Eskişehir doğumlu.Lise mezunu.Evli iki çocuk babası.mesleği hafriyat ve nakliyat.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ERGİN

  01.06.1966 Eskişehir Mahmudiye doğumluyum. Evli iki çocuk babasıyım. İlk, Orta ve Lise Öğrenimimi Eskişehirde, yükseköğrenimimi de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamladım. Halen Eskişehirde servis işletmeciliğine Eser Koop firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmekteyim. Önceki İl Yönetiminde Mihalıççık İlçe Koordinatörü olarak görev aldım. Şuanki İl Yönetiminde de Beylikova İlçe Koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET FATİH KARAKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KILIÇ

  1970 Eskişehir Doğumlu Evli iki çocuk babası Klas Servis İşletmeciliği şirketinde personel taşıma ve kurumsal araç kiralama sektörüyle hizmet vermekteyi.2007 Yılından bu yana Odunpazarı merkez ilçede ve şuanda il teşkilatında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KIZILİNLER

  1975 Eskişehir Kızılinler köyü doğumluyum.ilk ve orta öğrenimimi sırasıyla Kızılinler köyü ilkokulu Osmangazi ortaokulu ve Süleyman Çakır lisesinde bitirdikten sonra üniversiteyi Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde 1999 yılında tamamladım.ayrıca 2014 Anadolu üniversitesi adalet bölümü mezunuyum.Kızılinler ltd şti Deva Veteriner Kliniğinde Veteriner Hekimi olarak çalışıyorum.Eskişehir Bilecik Veteriner Hekimleri odası başkanıyım.teşkikattaki görevime temmuz 2012 tarihindeki il kongresinde il yönetim kurulu üyeliği ile başladım.Süleyman Reyhan başkanlığındaki bu yönetimde Han ilçe koordinatörlüğü yaptım.Halen Dündar Ünlü başkanlığındaki il yönetim kurulu üyesi ve Han ilçe koordinatörüyüm.Evliyim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET SADIK CANBAZ

  05/01/1967 Tarihinde Eskişehir Merkez Tekeciler Köyünde doğdu.İlk ve ota öğrenimini Eskişehir de tamamladı. İlk gençlik yıllarında Refah Partisi gençlik kollarında siyasete başladı .2003 yılında Ak Partiye katılan Mehmet Canbaz halen ticaretle uğraşmakta olup, 2009 yılından bu yana aktif olarak Eskişehir Ak Parti teşkilatında çeşitli kademelerde görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ŞAFAK

  24.08.1952 Doğumlu. 37 senedir Eskişehir Şafak Eczanesi adı altında eczacılık mesleğini icra etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 1970 - 1975 Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESUT ÖR

  1960 Eskişehir doğumlu üç cocuk babası esnaf çiftçilik yapıyorum Sivrihisar karakaya köyünde dört dönem yirmi yıl muhtarlık yaptım. (1989-2009) Ak parti Eskişehir teşkilatının değişik kademelerinde görev aldım daha sonra 2009-2014 Ak parti Tepebaşı İl genel meclisi üyeliği çevre sağlık komisyon başkanlığı yaptım.pek çok sivil toplum kuruluşunda görev aldım,2008-2014 yılları Eskişehir KIRIM derneği başkanlığı ve Eskişehir,Afyon,Kütahya,Bilecik,Uşak illerinin tamamını kapsadığı Tarım kredi kooperatifleri 5. Bölge yönetim kurulu başkanlığı yaptım.Bütün Dünya Kırım Tatar 'ları birliğinin Türkiye temsilcisiyim.Rabbim bana verdiği ömür boyunca çalışmalarım devam edecektir. Mesut Ör.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESUT TORUNERGİL

  09.11.1973 ESKİŞEHİR doğumluyum. Aslen Eskişehirliyim ( Merkez Mollaoğlu Köyü ) Sürekli olarak Eskişehir’de ikamet ettim 1991 yılında Ahmet Kanatlı Lisesinden Mezun Oldum. 1992- 1997 Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. 1998 yılından bu yana Önder Dil Eğitim Merkezi Kurumlarında idareci olarak çalışmaktayım. 14 yıllık evliyim 1 kızım var

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT ÖZCAN

  1973 TRABZON ÇAYKARA DOĞUMLUYUM. DOĞDUĞUM YILDAN BU YANA ESKİŞEHİR DE YAŞIYORUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM. 2 DÖNEM ESKİŞEHİR TİCARET ODASI MECLİS ÜYESİYİM. ES ÖZCANLAR İNŞAAT VE MALZEMELRİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. NİN KURUCUSU VE ŞİRKET MÜDÜRÜYÜM. EVLİYİM 3 COCUK BABASIYIM. ESKİŞEHİR AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT ÖZKAN

  ADI MURAT SOYADI ÖZKAN DOGUM YERİ BRUXELLES TARİH 03-07-1976 OKUL KOLEJ SAİNT MİCHELLES BOLUM İŞLETME YABANCI DİL FRANSIZCA + FLEMENCE EVLİ 5 COCUK BABASI SANAYİCİ AMBALAJ SOKTERUNDE FALİYET KAGIT VE PLASTİK KURULUŞ 2000 TARIM VE HAYVANCILIK 800 SAGMAL SÜT BUYUK BAS KURULUŞU 2008 80% İHRACAT YAPMAKTADIR ESKISEHİRDE 50 FİRMA ARASINDA İHRACATTA İHRAC YAPILAN ÜLKERLER HOLLANDA ,FRANSA, BELÇİKA, ALMANYA STK MUSİAD BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİ MUSİAD DIŞ İŞLER BASKANI HUZUR SEVENLER DERNEGİ UYESİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KARA

  1966 SİVRİHİSAR ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ 1990 YILI MEZUNUYUM.TİCARET ODASI MESLEK KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISIYIM.TİCARET İLE UĞRAŞMAKTAYIM EVLİYİM BİR KIZ BİR ERKEK EVLAT SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEZİHE ABAZA

  21.04.1969 Kartal/İstanbul' da dünyaya geldim. İlk, orta, lise öğrenimimi Bozüyük'te tamamladım. Evli iki çocuk annesiyim. Dört yıl Melahat Ünügür Ortaokulu'nda, üç yıl da Atatürk Lisesi'nde Okul-Aile Birliği Başkanlığı yaptım. Odunpazarı Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanlığı bir buçuk yıl yaptım. Oğlumla birlikte üniversite sınavına girdim. AÖF Adalet bölümü'ne yerleştim. Ön Lisansımı alıp Kamu Yönetimi 3. sınıftan devam ediyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ERTOY

  1979 AFYON/EMİRDAĞ DOĞUMLUYUM 35 YILDIR ESKİŞEHİRDE İKAMET EDİYORUM. 1997 TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM 1997 YILINDAN BUGÜNE MUHASEBE İŞİNDE ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİYİM 2 ÇOCUK BABASIYIM (2 KIZ) İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  PINAR TURHANOĞLU GÜCÜYENER

  Avukat Pınar TURHANOĞLU GÜCÜYENER, Ceza hâkimi bir baba ve hukuk mahkemesi müdiresi bir annenin kızı olarak 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans ve İşletme bölümünde lisans derecesi almıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde 3. lisans eğitimini almaya devam etmektedir. Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisansını “Anayasa Yargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında tamamlamıştır. Tezi Türkiye Büyük Millet Meclisi yayını olan “Karşılaştırmalı Anayasa Çalışmaları” başta olmak üzere pek çok atıf almıştır. 2004 yılında bu yana Eskişehir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. AK Parti Eskişehir il yönetim kurulu üyeliği, Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı, SKM başkan yardımcılığı, il disiplin kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 1. Dönem siyaset akademisi Türkiye birincisi olarak Başbakanımızın elinden sertifikasını almıştır. 2009-2014 yılları arası Odunpazarı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olarak görev yapmıştır. Odunpazarı Belediyesi Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Halen Birleşmiş Milletler (BM) Ekonomik ve Sosyal Konseyi (ECOSOC) nezdinde Genel Danışman Statüsü bulunan BPW (Business and Professional Women) Eskişehir Kulübü başkanı olarak kadının güçlendirilmesi için çalışmaktadır. BPW’nun kuruluş prensipleri arasında toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanması için politikalar üretmek, kadının dünya çapında ekonomik bağımsızlığını kazanmasına yardımcı olmak ve kadın sorunlarının çözümlenmesine yönelik güçlü bir lobi oluşturmak bulunmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERHAN ARIMAN

  Serhan Arıman , 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı. 1994 yılında babasının işlettiği Arıman Hırdavat’da çalışmaya başlayarak ticarete atıldı. Eskişehir Yüzme İhtisas ve su topu Takımında lisanslı sporculuk yaptı. Bu arada dışarıdan Anadolu Üniversitesi Konservatuar ve Eğitim Fakültesi akademik müzik çalışmalarında görev aldı. Vatani görevini Erzurum’da 109.ncu Topçu alayında tamamladı.2013-2017 TOBB Delegeliği, ve Arge komisyonu,Fikri ve mülkiyet hakları komisyonlarında görev almaktadır.2009-2013 ,2013-2017 dönemlerinde Eskişehir Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevleri bulunmaktadır.2014 Yerel Seçimler sonrası 2014-2019 Ak Parti Tepebaşı Meclis Üyeliğine seçilmiştir. Müsiad üyesidir.Serhan Arıman halen AÜ.İşletme fakültesi Öğrencisi olup ,evlidir,bir kız çocuk sahibidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEYDİ KARTALCA

  1966 SİVRİHİSAR-ESKİŞEHİR DOĞUMLUĞUM. İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİ Mİ ESKİŞEHİR’DE TAMAMLADIM. 1984 YILINDA KATILDIĞIM HAVA ASTSUBAYLIĞI OKULUNDAN 1985 YILINDA MEZUN OLDUM. SIRASIYLA KAYSERİ, ŞARKIŞLA-SİVAS, İZMİR, ANKARA VE ESKİŞEHİR’DE TOPLAM 25 YIL GÖREV YAPARAK 2010 YILINDA EMEKLİ OLDUĞUM. AYNI YIL TEŞKİLATIMIZA ÜYE OLARAK DAVAMIZ İÇİN ÇALIŞMALARA KATILDIM. 2011 YILI GENEL SEÇİMLERİNDE TEPEBAŞI SKM’DE AKTİF GÖREV ALDIM. AYNI YIL YAPILAN TEPEBAŞI İLÇE KONGRESİNDE İLÇE BAŞKANI AV.VAHAP ATA BAŞKANLIĞINDA YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. 15 ARALIK 2013 TARİHİNE KADAR TANITIM MEDYA BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTTÜM. BU TARİHTE YAPILAN İLÇE BAŞKANLIĞI DEĞİŞİMİNDEN SONRA İLÇE BAŞKANI M.DÜNDAR ÜNLÜ BAŞKANLIĞINDA TEKRAR YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDE GÖREV ALDIM VE SIRASIYLA SOS. İŞL. BŞK.LIĞI VE TNT. MDY. BŞK.LIĞI GÖREVLERİNİ SÜRDÜRDÜM. 17 TEMMUZ 2014 TARİHİNDE İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNDEN İSTİFA EDEREK İL BAŞKANI M.DÜNDAR ÜNLÜ BAŞKANLIĞINDAKİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATANDIM. HALEN TÜKETİCİYİ DESTEKLEME DERNEĞİ AKTİF ÜYELİĞİ VE TEPEBAŞI KAYMAKAMLIĞI İNSAN HAKLARI KOMİSYON ÜYELİĞİ GÖREVLERİNİ YÜRÜTMEKTEYİM. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. HALEN ADELET MYO 2 İNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.EVLİ VE BİR KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN OKUR

  1981 Eskişehir doğumluyum . 1999 yılında Eskişehir İmam Hatip Lisesi , 2004 yılında ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum . 2005 yılından itibaren ticaretle uğraşmaktayım . Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında yer aldım . Eskişehir Ak Parti Teşkilatında; 2006 yılında Muttalip Kadın Kolları Başkanlığı , 2008 yılında İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı , 2009 yılında İl Ekonomi İşler Başkanlığı , 2011 İl Sekreterliği görevlerini yaptım .

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YILMAZ ŞAHİN

  1957 Niğde Koyunlu doğumluyum.İlk ve orta okulu eskişehirde okudum.Şuanda ticaret yapmaktayım. 3 çocuk 3 torun sahibiyim. 2009-2014 yılları arası Odunpazarı Belediyesi meclis üyeliği İl Yönetim kurulu üyesi ve mali idari işler başkanlığı Yerel yönetimler başkanlığı yaptım. Şuanda yönetim kurulu üyeliği yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUNUS EMRE AKSU

  Nüfusa Kayıtlı olduğu İl: Giresun Doğum Yeri: Kayseri Doğum Tarihi: 24.03.1982 Medeni Durumu: Evli EĞİTİM DURUMU: YÜKSEK LİSANS: DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ/SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ İŞLETME LİSANS: ANADOLU ÜNİVERSİTESİ/İŞLETME LİSANS: DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ/SERAMİK MÜHENDİSLİĞİ İŞ DENEYİMİ: 01.02.2012- : ANKA YÖNETİM DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ