• ×

  İl Başkanı

  MURAT ÖZCAN

  1973 Trabzon Çaykara doğumluyum İlk orta ve lise öğrenimimi Eskişehir’de tamamladıktan sonra Anadolu üniversitesi işletme fakültesinden mezun oldum.2 dönemdir Eskişehir ticaret odası meclis üyeliği yapmaktayım. Es Özcanlar inşaat ve malzemeleri san.Tic.Ltd.Şti nin kurucusu ve şirket müdürüyüm.Çevre şehir ve kültür,sivil toplum ve halkla ilişkiler birim başkanlığı yaptıktan sonra Teşkilat Başkanı olarak şuan görev yapmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM GÜNDÜZ

  11/09/1982 Tarihinde Erzurumun Ilıca ilçesinde doğdu.İlk ve ota öğrenimini Kocaeli Gebzede tamamladı. Lise öğrenimini de Gebze İmam Hatip lisesinde tamamlayan Adem GÜNDÜZ ,Üniversite öğrenimine Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etmektedir. İlk gençlik yıllarında Refah Partisi gençlik kollarında siyasete başladı .2003 yılında Ak Partiye katılan Adem GÜNDÜZ halen ticaretle uğraşmakta olup, 2009 yılından bu yana aktif olarak Eskişehir Ak Parti teşkilatında çeşitli kademelerde görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ALSAT

  Ahmet Alsat 1979 yılında Eskişehir’de doğdu.İlk ,orta ve lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı.2000’de İstanbul Orduevi’nde vatani görevini yaptı.2000 yılından itibaren Eskişehir’de market sektöründe hizmet vermektedir.2012 yılı itibariyle Ak parti’de Han, Çifteler ilçe koordinatörlüğü ,Mali ve idari işler gibi çeşitli birimlerde görev almıştır.Ahmet Alsat ,evli olup üç çocuk sahibidir.Halen Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET TURAN YILDIZ

  03.04.1957 tarihinde Sivas- Ulaş- Eskikarahisar köyünde dünyaya geldi. İlkokulu köyünde, orta , lise ve T.C.D.D Çırak Okulunu Sivas’ta okudu. 1975 yılında Eskişehir’e geldi. 1979 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi (Anadolu Üniversitesi) İşletme Fakültesini bitirdi. Siyasete 1973 yılında başladı. 1976yılında MSP Gençlik Kolları Yönetimi, 1978- 1980 yıllarında MSP İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 1983 yılında Refah Partisi Kurucu Merkez İlçe Başkanlığı ve çeşitli kademelerde görev aldı. 1998 yılında Fazilet Partisi Kurucu Merkez İlçe Başkanlığı ve İl Müfettişliği, Saadet Partisi ve Has Parti Kurucu İl Yönetim Kurucu Üyeliği, Ak Parti Üyeliği, Mahalle Başkanlığı. Sivil Toplum , çeşitli derneklerde başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği, halen İlim Yayma Cemiyeti Denetim Kurulu Üyeliği. EDİ-KOOP 1992- 2008 yıllarında yöneticilik , Eskişehir Tüketim Kooperatifleri Birliği Başkanlığı 1995- 2008, Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Başkanlık 1997-2008 , Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı 1997- 2008. TÜLOMSAŞ’ tan emekli(2011) Az miktarda Fransızca bilir. Evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BEKİR KÖK

  19/04/1965 Emirdağ Örenköy doğumluyum 1968 yılından bu yana Eskişehir’de yaşamaktayım,açık lise öğrencisiyim 1990 yılından beri esnaflık yapmaktayım halen lokanta ve hazır yemek işiyle iştigal etmekteyim,örenköylüler sosyal kültür derneği kurucu üyesiyim değişik zamanlarda yönetim kurulu üyeliği yaptım 2001/2002 yıllarında Eskişehir fırın işverenleri sendika başkanlığı görevinde bulundum 2001/2005 yılları arasında Eskişehir ticaret odası fırıncılık ve pastacılık komitesi başkanlığı görevini yürüttüm 2013 yılından bugüne hazır yemek ve sunum hizmetleri komite başkanlığı yürütmekteyim,2014 yılında AK Parti Tepebaşı yönetim kurulu üyeliği ile aktif siyaset ile tanıştım, evliyim bir kız bir erkek çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BETÜL GÜNER

  1994 Kütahya doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamladı. 2014-2016 yıllarında Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. de hemşire olarak çalıştı. 2016 yılından bu yana Eskişehir’de ikâmet etmektedir. Ak Parti Eskişehir Teşkilatında İl Sekreterliği Birim Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜNYAMİN FİDAN

  1974 YILINDA ERZURUM-İSPİR’DE DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ ESKİŞEHİR’DE TAMAMLADIM. 1996 YILINDA ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001 YILINDAN İTİBAREN KURUCUSU OLDUĞUM FİDANLAR MİMARLIK, MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT ŞİRKETİNDE GÖREV YAPMAKTAYIM. 2008 YILINDA AK PARTİ TEPEBAŞI İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYESİ OLDUM. BU DÖNEMDE YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPTIM. 2009-2014 YILLARI ARASINDA AK PARTİDEN TEPEBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. HALEN AK PARTİ SİYASİ VE HUKİKİ İŞLER BAŞKANLIĞINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAFER ADIGÜZEL

  1961 Gölpazarı doğumluyum. Lise mezunuyum. Eskişehir elektrikçiler odası başkanlığı yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CANER GÖL

  09-04-1979 Eskişehir doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Eskişehir'de tamamladım. Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Bölümü Ön lisans öğrencisiyim. Evli ve bir Çocuk babasıyım. Meslek odaları , vakıf ve derneklerde üyeliklerim vardır. Eskişehir Spor Kulübü Delegesiyim. Eskişehir İl sınırları içinde büyük ölçekli tarım yapmaktayım. M.K.Atatürk Caddesinde bulunan Göl Kıraathanesinin işletmeciliğini yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENGİZ AVDAN

  1965 yılında Eskişehir’de doğdum. Motor Meslek Lisesi mezunuyum.1994 yılında Anadolu Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldum. Osmanusta İnş. Mob. Ltd. Şti.’i kurdum; inşaat ve mobilya üzerine faaliyet gösteriyorum .Evliyim ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENGİZ OVALI

  1970 Eskişehir doğumludur. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirmiştir. 1998-2003 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2003 yılından itibaren Eskişehir’deki Özel ve Kamu hastanelerinde uzman hekim olarak görev yapmaktadır. Önceki dönemlerde AK Parti’ de il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelikleri, Sosyal İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2018 yılında ise AK Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevine getirilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENK KIZIL

  1985 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Ünv. İşletme mezunuyum. Odunpazarı Kaymakamlığı SYDV Vakfında yedi yıl görev yaptım. Spor salonu , kafe ve kız apart işletmeciliği yapmaktayım. İl gençlik kollarında Teşkilat, seçim işleri, Halkla ilişkiler, ARGE başkanlıkları görevinde bulundum. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CİHAN ERTOK

  1978 Almanya doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir’de tamamlamıştır.1998-1999 yıllarında askerliğini Erzurum’da tamamlamıştır. 2013 yılında evlenmiştir. 2000-2010 yılları arasında makine imalatı ve otomasyon alanlarında faaliyet gösteren bir firmada satış ve pazarlama müdürü olarak görev yapmıştır. 2010 yılından itibaren inşaat ve doğal taş sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde, şirket ortağı olarak çalışmaktadır. Siyasi hayatına 2014 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi Eskişehir Tepebaşı ilçe yönetiminde görev alarak başlamıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici ve başkanlık görevlerini yürütmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMEL GENCER

  1965 Eskişehir doğumluyum. İlk Orta ve Lise öğrenimini İnonude bitirdim SGK dan emekli olduktan sonra 2006 da Odunpazari İlçe kadın kollarında görev aldım. 2014 te İl Yönetim kuruluna geçtim Sosyal Politikalar birim başkan yardımcısı olarak görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDEM KOÇAK

  1988 yılında Karabük'te doğdu. Babası emekli askeri personel annesi ev hanımıdır. Üniversite öğrenimi Edirne Trakya Üniversitesi Gümrük İşletme bölümünde bitirmiştir.2011 senesinde itibaren Eskişehir'de Reklam Ajansı işletmektedir. Profesyonel Web ve Grafik Tasarımcıdır mesleği gereği Sosyal Medya Uzmanlığı İtibar Yönetimi hizmetleri vermektedir. 2011- 2013 seneleri arası Eskişehir Genç MÜSİAD başkanlığı görevini yürütmüştür. 2015 senesi itibariyle günümüze kadar Eskişehir AK Parti Gençlik Kolları Tanıtım Medya Başkanlığı görevinde bulunmuştur. İl ar-ge birim başkanı olarak devam etmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ESRA AYNALI

  ESRA AYNALI 1974 Eskişehir doğumlu. İlk,orta ve lise öğrenimi Eskişehir’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve Halkla İlişkiler mezunu. 2002 yılında Ak Parti Eskişehir Kurucu Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak görev yaptı. 2007-2014 yılları arasında TİSVA (Türkiye İsrafı Önleme Vakfı) bünyesinde Yoksul ve dar gelirli kadınlara yönelik Mikrokredi Projesinde Eskişehir Şube Müdürü olarak çalıştı. 2014-2016 yıllarında Tepebaşı İlçe Sosyal İşler Başkanı olarak görev aldı. Halen İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EYÜP DOKUZLAR

  Eyüp Dokuzlar 1962 eskişehir doğumluyum. Mytreenneskişehir teknik lisesi makina teknisyeni bölümü mezunuyunm. Ticari ve inşaat işleri ile ilgili işyerim var. Evli üç çocuk babasıyım. TÜKDES te yönetim kurulu üyesiyim.2004 ten beri aktif AKparti üyesiyim önceki dönemde tepebaşı ilçe yönetimin de görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FİGEN BEKTEMİR

  Figen Bektemir 1987 yılında Eskişehir’e doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı. Lisansını İstanbul Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümünde tamamladı. İstanbul’da kısa bir süre çalıştıktan sonra memleketi Eskişehir’e geri döndü ve 2011 yılından beri farklı şirketlerde Yönetici Asistanlığı&Tercümanlık yaptı. Şu anda yine özel bir şirkette Yönetici Asistanlığı yapmaktadır. İngilizce ve Rusça bilmektedir. Figen Bektemir evli ve bir kız çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLENDAN UFUK İLİM

  1961 Bitlis doğumluyum. Aslen Çanakkale kökenli olup, şehit başkomiser kızıyım. 2 yıllık yüksek okul mezunuyum. 1980-2001 tarihleri arasında Sanayi Ticaret İl Müdürlüğünde Şef olarak görev yaptım ve yine aynı kurumdan devlet memuru olarak emekliyim. Evli ve 2 coçuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN KESKİN

  1977 AĞRI DOĞUBEYAZIT DOĞUMLUYUM.1995 ESKİŞEHİR İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM. 1996-2000 YILLARI ARASINDA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2001-2005 YILLARI ARASINDA DALLAS ÜNİVERSİTESİNDE (ABD) İŞLETME MASTER TAMAMLADIM. 2005 YILINDAN BU YANA KESKİN GIDA LTD.ŞTİ.’NDE ÇALIŞIYORUM. EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL SÖĞÜT

  Eskişehir doğumluyum. Emekli Hava Astsubayım. 2011 yılında Tepebaşı İlçe 2. Olağan Kongre ile İlçe Yönetimine dahil oldum ve 3 yıla yakın Halkla İlişkiler Başkanlığı yaptım. 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren İl Yönetiminde görev yapmaktayım. A. Ü. Halkla İlişkiler (Ön lisans) mezunuyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL TÜRKAN

  1964 Kütahya doğumludur. Öğrenim hayatının ilk orta ve lise kısmını Eskişehirde yüksek öğrenimini de Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamıştır. Serbest Muhasebeci Mali müşavir olan Halil TÜRKAN 2010 yılında AK Partiye üye olmuştur. 2018 Yılında AK Parti il Yönetimine seçilen Türkan aynı zamanda Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odasında danışma meclisi üyesi, Türmob üst birlik delegesi ve Eskişehir Ertuğrulgazi Yörük ve Türkmen Dernekleri Federasyon başkanlığı görevini sürdürmektedir. Ayrıca Türk boyları konfederasyonu ve Dünya Yörük Birliği Yönetim Kurulu Üyesidir. Bilir kişi ve bağımsız denetçilik belgesine sahiptir. Evli ve iki çocuk babası olan Halil TÜRKAN serbest çalışmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN BATUN

  1972 yılında Eskişehir'de doğdum. Eskişehir Bahçelievler Lisesi mezunuyum. Önceki dönem Tepebaşı İlçe Yönetimi Dış İlişkiler Başkanlığı görevinde bulundum. Amatör klüplerimizden Muttalip Spor'un başkanlığı görevindeyim. Evliyim, iki çocuk babasıyım. Halen Eskişehir'de esnaflık yapıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN BAYSAL

  1980 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktayım. 2005 yılından bugüne ticaret ile uğraşmaktayım. Spor tesisi ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketin sahibiyim. Müsiad ,ticaret odası,yeşilay,Eskişehir spor yönetimlerinde görevlerde bulundum. Evli ve 2 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜLYA AYDOĞAN

  1968 Eskişehir doğumluyum. AÖF sosyala bilimler bilimler bölümünde okumaktayım. Esnaflık, Kanatlı AVM Yapay sinemaları ve Eskişehir Kültür Merkezinde yöneticilik yaptıktan sonta tepebaşı belediyesi Kültür ve Sosyal İşler biriminde 7 yıl görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN KIRAÇ

  1981 yılı Eskişehir doğumluyum. İlk, orta ve Lise Öğrenimimi Eskişehir de tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 2014-2016 dönemleri arasında Eskişehir Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi olarak başladığım siyaset hayatıma, Ak parti Tepebaşı ilçe Başkan Yardımcısı ve İdari Mali İşler Başkanlığı görevlerinde bulundum. 2003 yılından itibaren Özel Bir Şirketin Ön Muhasebe ve sevkiyat sorumluluğu görevinde çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN PATEL

  Hüseyin PATEL 1981 Konya doğumluyum ilk orta ve liseyi Eskişehir'de okudum evliyim. Bir erkek çocuğumuz var. Patel İnş Maz. Ltd. Şt. ortağı ve müdürüyüm. TOBB Genç Girişimciler yönetimindeyim. ESGIAD derneği üyesiyim AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal İşler Başkanlığı'ndayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLHAN ABBAS ARSLAN

  İlhan A.ARSLAN 1955 Bismil doğumluyum. İki çocuğum var. Ankara Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler mezunuyum. İki dönem İl Genel Meclis Üyeliği yaptım. Dicle Üniversitesi Genel Sekreterliği ve Devlet Bakanlığı Basın Müşavirliği olmak üzere resmi görevlerde bulundum.Yirmi iki yıldan beri mülkiyeti bana ait olan Arslan Oteli çalıştırmaktayım.Mevcut il yönetiminde Dış İşler Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLKNUR MUMCU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İREM TELER ÖZDEN

  1985 doğumluyum ilk, orta ve lise eğitimini Zonguldak’ta tamamladım. 2008 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Çalışma İlişkileri bölümünden mezun oldum. 2010 2017 yılları arasında Osmangazi elektrik dağıtım ve perakende şirketine insan kaynakları uzmanı olarak görev yaptım Eskişehir’de ikamet ediyorum. Evliyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İRFAN ŞAHİN

  1967 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. 1989 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 1991 yılında yedek subay olarak askerliğini tamamladı. 1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışma-ya başladı. 2011 yılında Tepebaşı İlçe yönetiminde Ar-ge ve Mali Ve İdari İşler başkanlığı, 2014 yılından itibaren İl Mali Ve İdari İşler birim başkanlığı,7 haziran 2015 milletvekili genel seçimlerinde seçim koordinasyon merkezi (SKM) başkanlığı yaptı. Halen il yönetim kurulu üyesi olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  IŞIN MEDİHA ŞAHİN

  1988 Eskişehir doğdu. Eğitim hayatını Eskişehir’de tamamladı. Anadolu üniversitesi yerel yönetimler mezunu, Kamu yönetimine devam etmektedir. Siyaset yaşamına 2009 yılında tepebaşı ilçe gençlik kollarında ilçe sekreterliği ile başladı. 2010-2014 yılları arasında il gençlik kolları il sekreterliği görevi yaptı. 2014 Yılında il yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Seçim işleri ve Yerel yönetimler birim başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2017 Şubat Ayından bu yana da il sekreterliği görevinde bulunmaktadır. İnşaat sektöründe olan Aile şirketinde çalıştı. Evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL HAKKI CİVELEKLER

  İsmail Hakkı Civelekler 1981 de Eskisehir de doğdu. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2005-2009 yılları arasında Tepebaşı Belediyesinde Özel Kalem Müdürlüğü ve Avukatlık yaptı. 2010 yılında Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Eskisehirspor da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ak Parti Eskisehir İl Teşkilatında sırasıyla İl Sekreterliği ,İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı ve 30 Mart 2014 Mahalli seçimlerinde İl SKM Başkanlığı görevlerinde bulundu. Hukukçular Derneği ve Anayasa Hukukçuları Derneği üyesi olup 2013-2016 yılları arasında Yeşilay Cemiyeti Eskisehir Sube Başkanlığı yapmıştır. Serbest avukat olarak çalışmaktadır.Evli ve bir kız babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ERGİN

  01.06.1966 Eskişehir Mahmudiye doğumluyum. Evli iki çocuk babasıyım. İlk, Orta ve Lise Öğrenimimi Eskişehirde, yükseköğrenimimi de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamladım. Halen Eskişehirde servis işletmeciliğine Eser Koop firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmekteyim. Önceki İl Yönetiminde Mihalıççık İlçe Koordinatörü olarak görev aldım. Şuanki İl Yönetiminde de Beylikova İlçe Koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET FATİH KARAKAYA

  1978 Eskişehir doğumluyum. Ticaretle uğraşıyorum.AK Parti kuruluş tarihinden itibaren çeşitli görevlerde bulundum.Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MELİHA ÇELİK

  1977 Eskişehir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi diş hekimliği fakültesi mezunuyum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MESUT ÖR

  1960 Eskişehir doğumlu 3 çocuk babası. Lise mezunu esnaf çiftçiyim Karakaya mahallesinde 20 yıl muhtarlık yaptım. 2009 -2014 il genel meclis üyesi olarak görev yaptım. Pek çok sivil toplum kuruluşlarında görev aldım. Eskişehir,,Afyon,,Kütahya, Bilecik,,Uşak illerini kapsayan Tarım kredi kooperatifleri yönetim kurulu Başkanlığını uzun süre yönetim kurulu üyeliğini yaptığım Kırım Derneğinin 2008-2016 Başkanlığını yaptım. Halen AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu il başkan yardımcısı olarak devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHARREM SERDAR KORKMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT KÖKTEN

  1977 Eskişehir’de doğum buluyum dört çocuklu ailenin en büyüğüyüm. İlk orta ve lise eğitimi mi Eskişehir’de tamamladım. Babam 1970 yıllarında Emirdağ ilçesinden Eskişehire gelip inşaat işleriyle uğraşmasından dolayı baba mesleği olan inşaat sektörü devam ettirdim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT ÖZKAN

  DOGUM YERİ BRUXELLES TARİH 03-07-1976 OKUL KOLEJ SAİNT MİCHELLES BOLUM İŞLETME YABANCI DİL FRANSIZCA + FLEMENCE EVLİ 5 COCUK BABASI SANAYİCİ AMBALAJ SEKTÖRUNDE FAALİYET KAGIT VE PLASTİK KURULUŞ 2000. TARIM VE HAYVANCILIK 800 SAGMAL SÜT BUYUK BAS KURULUŞU 2008. ESKİŞEHİR'DE HAYVANCILIK SEKTÖRÜNDE 80% İHRACAT YAPMAKTADIR. İHRACATTA ESKISEHİR'DE 50 FİRMA ARASINDA İHRAC YAPILAN ÜLKERLER HOLLANDA ,FRANSA, BELÇİKA, ALMANYA STK MUSİAD BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİ MUSİAD DIŞ İŞLER BASKANI HUZUR SEVENLER DERNEGİ UYESİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KARA

  1966 YILI SİVRİHİSAR-ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM İNŞAAT MALZEMELERİ SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTEREN AİLE ŞİRKETİMİZDE TİCARET YAPMAKTAYIM EVLİYİM BİR ERKEK BİR KIZ ÇOCUK BABASIYIM 2015 YILI İTİBARİ İLE ESKİŞEHİR TİCARET ODASI 10 MESLEK KOMİTE BAŞKANLIĞI AYRICA 2015 YILINDAN BERİ SİVRİHİSAR EĞİTİM VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM 2014 DEN BU TARAFA ESKİŞEHİR AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NESLİHAN ÇAVDAR

  1988 AKSARAY DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTAOKULU İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU İLKOĞRETİM OKULUNDA,LİSEYİ YUNUSEMRE SÜPER LİSESİNDE OKUDUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.AİLE ŞİRKETİMİZ OLAN ÇAVDAR YAPI MÜHENDİSLİK FİRMASINDA ÇALIŞMAKTAYIM.SİYASİ HAYATIMA 2017 YILINDA İL KADIN KOLLARI YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE BAŞLADIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER AKBIYIK

  Eskişehir 1983' de doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Pazarlama bölümlerinden mezun oldum. Kuruluşu 1977'de emlak inşaat olan işletmemizde esnaflık yapmaktayım. AK Partimizin kuruluşundan beri içinde bulunup Gençlik Kolları, Odunpazarı Belediye Meclis Üyesi adaylığı gibi görevlerde bulundum. Bazı sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptım. Halen AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olup, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  PINAR TURHANOĞLU GÜCÜYENER

  Avukat Pınar TURHANOĞLU GÜCÜYENER, Ceza hâkimi bir baba ve hukuk mahkemesi müdiresi bir annenin kızı olarak 1982 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Eskişehir Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans, Kamu Hukuku yüksek lisans ve İşletme bölümünde lisans derecesi almıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde 3. lisans eğitimini almaya devam etmektedir. Kamu Hukuku’ndaki Yüksek Lisansını “Anayasa Yargısı’nda Ölçü Normlar Bloğu” isimli tezi ile 2007 yılında tamamlamıştır. Tezi Türkiye Büyük Millet Meclisi yayını olan “Karşılaştırmalı Anayasa Çalışmaları” başta olmak üzere pek çok atıf almıştır. 2004 yılından bu yana Eskişehir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. 2005 yılında başlayan siyasi hayatında, AK Parti Eskişehir il yönetim kurulu üyeliği, Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı, SKM başkan yardımcılığı, il disiplin kurulu başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 1. Dönem siyaset akademisi Türkiye birincisi olarak Başbakanımızın elinden sertifikasını almıştır. 2009-2014 yılları arası Odunpazarı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olarak görev yapmıştır. Odunpazarı Belediyesi Hukuk Komisyonu Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Plan Bütçe Komisyonu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2014 Yılından bu yana İl Seçim İşleri Başkanlığı görevini yürütmektedir. Tüketiciyi Koruma Derneği Onur Kurulu başkanıdır. Eskişehir İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği başkanıdır. Eskişehir Kadın Girişimciliğini Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir. Köşe yazıları yerel “Manşet” gazetesinde yayınlanmaktadır. Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) Eskişehir Şube Başkanıdır. Evli ve bir erkek çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİH ER

  12.02.1981 tarihinde Eskişehir'de doğdum. 1992 yılında Şarhöyük İlkokulunu, 1995 yılında Mustafa Kemal Orta Okulunu, 1998 yılında Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesini bitirdim. 2000 yılında Almanya 'ya yerleştim dil eğitimimin ardından otomotiv sektöründe çalıştım. 2006 yılında tekrar Türkiye'ye dönüş yaptım ve Ticaret hayatına atıldım. Eğitim,Turizm ve Otomotiv sektörlerinde faaliyet göstermekteyim. Evli ve 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERHAN ARIMAN

  Serhan Arıman , 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk, orta, lise tahsilini Eskişehir’de tamamladı. 1994 yılında babasının işlettiği Arıman Hırdavat’da çalışmaya başlayarak ticarete atıldı. Eskişehir Yüzme İhtisas ve su topu Takımında lisanslı sporculuk yaptı. Bu arada dışarıdan Anadolu Üniversitesi Konservatuar ve Eğitim Fakültesi akademik müzik çalışmalarında görev aldı. Vatani görevini Erzurum’da 109.ncu Topçu alayında tamamladı.2013-2017 TOBB Delegeliği, ve Arge komisyonu,Fikri ve mülkiyet hakları komisyonlarında görev almaktadır.2009-2013 ,2013-2017 dönemlerinde Eskişehir Ticaret Odası Meclis Üyeliği görevleri bulunmaktadır.2014 Yerel Seçimler sonrası 2014-2019 Ak Parti Tepebaşı Meclis Üyeliğine seçilmiştir. Müsiad üyesidir.Serhan Arıman halen AÜ.İşletme fakültesi Öğrencisi olup ,evlidir,bir kız çocuk sahibidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEYDİ KARTALCA

  1966 Sivrihisar-Eskişehir doğumluğum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Eskişehir’de tamamladım. 1984 yılında katıldığım Hava Astsubaylığı okulundan 1985 yılında mezun oldum. Sırasıyla Kayseri, Şarkışla-Sivas, İzmir, Ankara ve Eskişehir’de toplam 25 yıl görev yaparak 2010 yılında emekli oldum. Aynı yıl teşkilatımıza üye olarak davamız için çalışmalara katıldım. 2011 yılı genel seçimlerinde Tepebaşı SKM’de aktif görev aldım. Aynı yıl yapılan Tepebaşı İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanı Av. Vahap Ata Başkanlığı’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildim. 15 Aralık 2013 tarihine kadar Tanıtım Medya Başkanlığı görevini yürüttüm. Bu tarihte yapılan ilçe başkanlığı değişiminden sonra ilçe başkanı M. Dündar Ünlü Başkanlığı’nda tekrar yönetim kurulu üyeliğinde görev aldım ve sırasıyla; Sos. İşl. Bşk’lığı ve Tnt. Mdy. Bşk.lığı görevlerini sürdürdüm. 17 Temmuz 2014 tarihinde ilçe yönetim kurulu üyeliğinden istifa ederek İl Başkanı M. Dündar Ünlü Başkanlığı’ndaki İl Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atandım. Halen Tüketiciyi Destekleme Derneği aktif üyeliği ve Tepebaşı Kaymakamlığı İnsan Hakları Komisyon üyeliği görevlerini yürütmekteyim. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezunuyum. Adalet Meslek Yürksek Okulu 2’inci sınıf öğrencisiyim. Evli ve bir kız babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VAROL YILDIZ

  1963 Eskişehir Odunpazarı doğumluyum. Evliyim 2 çocuk babasıyım. Dededen toruna çiftçilikle uğraşan bir ailenin ferdi olarak halen Odunpazarı yöresinde bizatihi çiftçilik ile iştigal etmekteyim. 1996-2007 Yılları arasında Eskişehir Tarım Kredi Kooperatifi’nde başkanlık yaptım. 2007-2011 yılları arasında Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği’nde yönetim kurulu üyeliği, 2011-2015 yılları arasında ise Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği başkan vekilliği ve başkanlık görevlerinde bulundum. Ayrıca 2007-2009 yılları arasında Eskişehir Ziraat Odası Meclis Başkan Vekilliği görevinde bulundum. 17 Şubat 2018 Tarihinde yapılan AK Parti Eskişehir İl Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu Üyeliği ile görevlendirildim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASEMİN OKUR

  1981 Eskişehir doğumluyum . 1999 yılında Eskişehir İmam Hatip Lisesi , 2004 yılında ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum . 2005 yılından itibaren ticaretle uğraşmaktayım . Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında yer aldım . Eskişehir Ak Parti Teşkilatında; 2006 yılında Muttalip Kadın Kolları Başkanlığı , 2008 yılında İl Kadın Kolları Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı , 2009 yılında İl Ekonomi İşler Başkanlığı , 2011 İl Sekreterliği görevlerini yaptım .

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YILMAZ ŞAHİN

  1957 yılında Niğde’nin Koyunlu kasabasında dünyaya geldim. Aynı yıl Eskişehir’e geldim. 2008 yılında Akparti’de çalışmaya başladım. 2009-2014 Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyeliği ve 2009’dan başlayarak İl Yönetim Kurulu Üyeliği'ne devam etmekteyim. Partimizin çeşitli kademelerinde görevde bulundum, halen İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Mahmudiye ilçesi koordinatörlük görevini sürdürmekteyim. 3 çocuk babası ve 3 torun dedesiyim. Ticaret yapmaktayım.