• ×

  İl Başkanı

  ZİHNİ ÇALIŞKAN

  Zihni Çalışkan, 1973 yılında Bulgaristan’tan da doğdu. İlkokul ve ortaokulu, Eskişehir’de tamamladı. Liseyi, Askerî Lisede okuduktan sonra, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümünü kazanarak, 1996 yılında mezun oldu. 1998 yılında, avukatlık stajını tamamlayarak, serbest avukat olarak çalışmaya başladı. Halen bu mesleğine devam etmektedir. 2002 yılında, Eskişehir Barosu İnsan Hakları Komisyonu üyeliği görevini de yürütmüştür. Sivil Toplum Kuruluşları faaliyetlerine, Balkan Göçmenleri Genel Başkanlığı göreviyle başladı. Daha sonra, Muhacir Dernekleri Federasyon Başkanlığı ile devam etti. Bu görevi halen devam etmektedir. Aynı zamanda, Tüketiciyi Destekleme Derneği Onur Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Siyasi hayatı Ak Parti’de başladı. Önce, 2004-2009 yılları arasında ve devamında 2009-2014 yılları arasında, Odunpazarı Belediye Meclisi üyeliği ve imar komisyonu başkanlığı ve üyeliği, aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi imar ve hukuk komisyonu üyeliği görevlerinde bulundu. Odunpazarı Belediyesi meclis başkanvekilliği ve Büyükşehir Belediyesi grup sözcülüğü yaptı. Bu arada, 2006 yılında, İl yerel yönetimler başkanlığı da yaparak, teşkilat birikimi ve tecrübesine sahip oldu. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde, Tepebaşı Belediyesinde başkanlığı için aday adayı oldu. Adaylığı gerçekleşmeyince, İl Teşkilatı tarafından, Tepebaşı Belediyesi meclis üyeliği görevi uygun görülerek, bu göreve seçildi. Halen, Tepebaşı Belediyesi meclis üyesi ve son dönemde aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi olarak, görevlerine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilen Zihni Çalışkan, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM GÜNDÜZ

  11/09/1982 Tarihinde Erzurumun Ilıca ilçesinde doğdu.İlk ve ota öğrenimini Kocaeli Gebzede tamamladı. Lise öğrenimini de Gebze İmam Hatip lisesinde tamamlayan Adem GÜNDÜZ ,Üniversite öğrenimine Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etmektedir. İlk gençlik yıllarında Refah Partisi gençlik kollarında siyasete başladı .2003 yılında Ak Partiye katılan Adem GÜNDÜZ halen ticaretle uğraşmakta olup, 2009 yılından bu yana aktif olarak Eskişehir Ak Parti teşkilatında çeşitli kademelerde görev yapmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM KARA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET FURTUNA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET TURAN YILDIZ

  03.04.1957 tarihinde Sivas- Ulaş- Eskikarahisar köyünde dünyaya geldi. İlkokulu köyünde, orta , lise ve T.C.D.D Çırak Okulunu Sivas’ta okudu. 1975 yılında Eskişehir’e geldi. 1979 yılında Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi (Anadolu Üniversitesi) İşletme Fakültesini bitirdi. Siyasete 1973 yılında başladı. 1976yılında MSP Gençlik Kolları Yönetimi, 1978- 1980 yıllarında MSP İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 1983 yılında Refah Partisi Kurucu Merkez İlçe Başkanlığı ve çeşitli kademelerde görev aldı. 1998 yılında Fazilet Partisi Kurucu Merkez İlçe Başkanlığı ve İl Müfettişliği, Saadet Partisi ve Has Parti Kurucu İl Yönetim Kurucu Üyeliği, Ak Parti Üyeliği, Mahalle Başkanlığı. Sivil Toplum , çeşitli derneklerde başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği, halen İlim Yayma Cemiyeti Denetim Kurulu Üyeliği. EDİ-KOOP 1992- 2008 yıllarında yöneticilik , Eskişehir Tüketim Kooperatifleri Birliği Başkanlığı 1995- 2008, Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Başkanlık 1997-2008 , Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı 1997- 2008. TÜLOMSAŞ’ tan emekli(2011) Az miktarda Fransızca bilir. Evli ve beş çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALPEREN TEKER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT KARA

  971 SENESİNDE ESKİŞEHİR İLİ SİVRİHİSAR İLÇESİNDE DOĞDUM.İLK OKULU SİVRİHİSAR ATATÜRK İLKOKULUNDA ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ SİVRİHİSAR LİSESİNDE TAMAMLADIM.1988 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ.M.M.F.MİMARLIK BÖLÜMÜNE GİRDİM.1993 YILINDA BÖLÜMÜNDEN YILI BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.1993-1994 ARASINDA AKYIL MİMARLIK BÜROSUNDA KONUT,TOPLU KONUT,HAFTA SONU EVİ,DİNLENME TESİSİ,PROJELERİNDE ÇALIŞTIM.1994 YILINDA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FAN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MİMARLIK ANA BİLİM DALI RÖLÖVE RESTORASYIN BÖLÜMÜNDE LİSAN ÜSTÜ EĞİTİMİME BAŞLADIM.1997 YILINDA MEZUN OLDUM.1994-1998 YILLARI ARASINDA KONUT VE HAFTA SONU EVİ UYGULAMA PRGOJELERİNDE BULUNDUM.1995 YILINDAN BERİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ VE OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜNDE RÖLÖVR RESTARASYON UYGULAMA DERSLERİNE VE KORUMA KRUMLARI DERSİNE GİRMEKTEYİM.2002 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK BÖLÜMÜ TARAFIDAN YAPILAN KÜTAHYA VALİLİĞİ GERMİYAN SOKAK RESTORAYON PROJESİ EKİBİNDE BULUNDUM.AK PARTİ ESKİŞEHİR MERKEZ İLÇE KURUCU ÜYESİYİM.ARGEDEN SORUMLU BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNDUM.1.OLAĞAN GENEL KURULDA TERAR MERKWZ İLÇE YÖNETİM KURULUNA SEÇİLDİM.BU GÖREVDEN 2004 SEÇİMLERİ ÖNCESİ ODUNPAZARI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN AYRILDIM.28 MART 2004 YEREL SEÇİMLERİNDE ODUNPAZARI BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ENCÜMENLİĞİNE SEÇİLDİM.ODUNPAZARI BELEDİYESİ İMAR KOMİSYON BAŞKANIYIM.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ENCÜMENİ ,İMAR BÜTÇE ,ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONLARINDA GÖREV YAPMAKTAYIM.HALEN 1995 YILINDAN BERİ BOYA SATIŞI İLE İŞTİGAL EDEN AİLE ŞİRKETİMİZİN ORTAĞI VE MÜDÜRÜYÜM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAFER ADIGÜZEL

  1961 Gölpazarı doğumluyum. Lise mezunuyum. Eskişehir elektrikçiler odası başkanlığı yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CENGİZ OVALI

  1970 Eskişehir doğumludur. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirmiştir. 1998-2003 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. 2003 yılından itibaren Eskişehir’deki Özel ve Kamu hastanelerinde uzman hekim olarak görev yapmaktadır. Önceki dönemlerde AK Parti’ de il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelikleri, Sosyal İşlerden sorumlu il başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2018 yılında ise AK Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevine getirilmiştir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DİLARA AKDAĞ KOCAOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMEL GENCER

  1965 Eskişehir doğumluyum. İlk Orta ve Lise öğrenimini İnonude bitirdim SGK dan emekli olduktan sonra 2006 da Odunpazari İlçe kadın kollarında görev aldım. 2014 te İl Yönetim kuruluna geçtim Sosyal Politikalar birim başkan yardımcısı olarak görev aldım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMRAH YILMAZTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERGİN GÜL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH KIRBAŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERİHA ERTORUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÖKHAN ELMAS

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLENDAN UFUK İLİM

  1961 Bitlis doğumluyum. Aslen Çanakkale kökenli olup, şehit başkomiser kızıyım. 2 yıllık yüksek okul mezunuyum. 1980-2001 tarihleri arasında Sanayi Ticaret İl Müdürlüğünde Şef olarak görev yaptım ve yine aynı kurumdan devlet memuru olarak emekliyim. Evli ve 2 coçuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN ÇİZMELİOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HALİL SÖĞÜT

  Eskişehir doğumluyum. Emekli Hava Astsubayım. 2011 yılında Tepebaşı İlçe 2. Olağan Kongre ile İlçe Yönetimine dahil oldum ve 3 yıla yakın Halkla İlişkiler Başkanlığı yaptım. 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren İl Yönetiminde görev yapmaktayım. A. Ü. Halkla İlişkiler (Ön lisans) mezunuyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN HÜSEYİN BURGAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İLKNUR MUMCU

  1980 Eskişehir doğumluyum. Öğrenim hayatımı Eskişehir de tamamladım.Anadolu üniversite si iktisat mezunuyum. Özel bir şirkette uzun süredir yönetici olarak çalışmaktayım. Önceki dönem il yönetiminde, seçim işleri başkan yardımcılığı ve İl Eğitmenliği yaptım. Evli ve bir çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL KOCA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT KESKİN

  1962 YILINDA ALPU'DA DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ALPU'DA OKUDUM. 1980-1982 YILLARI ARASI İZMİR BORNOVA'DA ULAŞTIRMA ÇAVUŞ OLARAK ASKERLİK GÖREVİMİ BİTİRDİM. İLÇEMDE ÜRETİCİLİKLE UĞRAŞIYORUM. REFAH PARTİSİ'NDE İLÇE BAŞKANLIĞI FAZİLET PARTİSİ'NDE DE İLÇE YÖNETİMİNDE BULUNDUM. 2001 YILINDA İLÇEMDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'Nİ KURMAKLA GÖREVLENDİRİLDİM. 2002 YILI MAYIS AYINA KADAR KURUCU İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIM. İLÇE TEŞKİLATINDAKİ ARKADAŞLARIMIN DA ÖNERİLERİYLE 28 MART 2004 SEÇİMLERİNDE İLÇEMDE BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ALİ AKTAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET BAŞKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ERGİN

  01.06.1966 Eskişehir Mahmudiye doğumluyum. Evli iki çocuk babasıyım. İlk, Orta ve Lise Öğrenimimi Eskişehirde, yükseköğrenimimi de Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamladım. Halen Eskişehirde servis işletmeciliğine Eser Koop firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam etmekteyim. Önceki İl Yönetiminde Mihalıççık İlçe Koordinatörü olarak görev aldım. Şuanki İl Yönetiminde de Beylikova İlçe Koordinatörü olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KILIÇ

  1970 Eskişehir Doğumlu Evli iki çocuk babası Klas Servis İşletmeciliği şirketinde personel taşıma ve kurumsal araç kiralama sektörüyle hizmet vermekteyi.2007 Yılından bu yana Odunpazarı merkez ilçede ve şuanda il teşkilatında yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET KOYUNCU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET LORTOĞLU

  1979 Mahmudiye doğumludur. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Osmangazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Maliye Yüksek Lisansı yapmıştır. Ulusal firmalarda üst düzey yönetici olarak uzun yıllar çalışmıştır. Mali Müşavir olan Lortoğlu, bağımsız olarak Mali Müşavirlik yapmaktadır. İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.2015-2017 yıllarında Odunpazarı ilçesi yerel yönetimler başkanlığı ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Halen İl Başkan yardımcısı ve Mali ve idari işler başkanlığı yapmaktadır. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  METİN ÇEKİÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  METİN TEZİŞCİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  METİN TUNABOY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET MEKİN DURCEYLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT GÜRBÜZER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ALKAYA

  1971 YILINDAN ITIBAREN BILECIK YENIPAZAR ILÇESININ YUKARIÇAYLI KÖYÜNDEN ESKIŞEHIR E GELDIM. BU YILDAN ITIBAREN MESLEĞIM OALAN SIHHI TESISAT VE KALORIFER TESISATI IŞIYLE UĞRAŞMAKTAYIM. 1995 YILINDA KURMUŞ OLDUĞUM KANAT TESISAT LTD STI NIN YÖNETICISI OLARAK DEVAM ETMEKTEYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA PEKER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NESLİHAN ÇAVDAR

  1988 AKSARAY DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTAOKULU İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU İLKOĞRETİM OKULUNDA,LİSEYİ YUNUSEMRE SÜPER LİSESİNDE OKUDUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.AİLE ŞİRKETİMİZ OLAN ÇAVDAR YAPI MÜHENDİSLİK FİRMASINDA ÇALIŞMAKTAYIM.SİYASİ HAYATIMA 2017 YILINDA İL KADIN KOLLARI YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI GÖREVİ İLE BAŞLADIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NİHAT UZTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUMAN ÖZDEMİREL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER AKBIYIK

  Eskişehir 1983' de doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Pazarlama bölümlerinden mezun oldum. Kuruluşu 1977'de emlak inşaat olan işletmemizde esnaflık yapmaktayım. AK Partimizin kuruluşundan beri içinde bulunup Gençlik Kolları, Odunpazarı Belediye Meclis Üyesi adaylığı gibi görevlerde bulundum. Bazı sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptım. Halen AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olup, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ERTOY

  1979 AFYON/EMİRDAĞ DOĞUMLUYUM 35 YILDIR ESKİŞEHİRDE İKAMET EDİYORUM. 1997 TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM 1997 YILINDAN BUGÜNE MUHASEBE İŞİNDE ÇALIŞMAKTAYIM. EVLİYİM 2 ÇOCUK BABASIYIM (2 KIZ) İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN DURMUŞ

  1965 BEŞIKDÜZÜ DOĞUMLUYUM.ILK,ORTA,LISE VE ÜNIVERISTE TAHSILIMI ESKIŞEHIRDE YAPTIM.1987'DE ANADOLU ÜNIVERSITESI IKTISADI VE IDARI BILIMLER FAKÜLTESI MALIYE BÖLÜMÜNÜ BITIRDIM.ASKERLIĞIMI YEDEK SUBAY OLARAK YEDEK SUBAY OLARAK 19902DA TAMAMLADIM. BIR DÖNEM TICARETLE UĞRAŞTIM.1995 YILINDA MALI MÜŞAVIRLIK SRAJINA BAŞLADIM.1997'DE STAJ SONRASI ILK HAKKIMDA MALI MÜŞAVIRLIK SINAVINI KAZANARAK MESLEK HAYATIMA BAŞLADIM.UZUN YILLAR TÜRK SANAT MÜZIĞI ILE SES VE SAZ DALLARINDA ÇALIŞARAK ILGILENDIM.SPOR ETKINLIKLERINE KATILARAK YÜZME HAKEMLIĞI YAPTIM.KURULUŞ ÇALIŞMALARINDA ESKIŞEHIR AKPARTI TEŞKILATINDA YER ALDIM.IL YÖNETIM KURULU ÜYELIĞI,MECLIS YEDEK ÜYELIĞI,MEKEZ ILÇE MALI IŞLER BAŞKANLIĞI 23.DÖNEM MILLETVEKILI ADAY ADAYI VE SON OLARAK ODUNPAZARI ILÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIM. GÜNCELLEMEYİ YAPAN KİŞİ: İSMET CEYLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖZLEM ÜNALIR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RABİA ŞEYDA SIKIER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP KOÇHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RUKİYE GÜNAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEDEF ÖZGÜNEŞ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN UĞUR

  1976 ESKIŞEHIR'DE DOĞDUM.ESKIŞEHIR IMAM HATIP LISESI MEZUNUYUM.HALEN IKTISAT FAKÜLTESI KAMU YÖNETIM BÖLÜMÜNDE 2.SINIF ÖĞRENCIYIM. 2002 AKPARTI KURUCU ILYÖNETIM KURULU ÜYESI 2003-2004 AKPARTI ODUNPAZARI GENÇLIK KOLLARI BAŞKANLIĞI 2004-2009 AKPARTI ODUNPAZARI BELEDIYE MECLIS ÜYELIĞI (BELEDIYE ENCÜMEN ÜYELIĞI,PLAN BÜTÇE VE DENETIM KOMISYON ÜYELIĞI GÖREVLERINDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YILMAZ ŞAHİN

  1957 yılında Niğde’nin Koyunlu kasabasında dünyaya geldim. Aynı yıl Eskişehir’e geldim. 2008 yılında Akparti’de çalışmaya başladım. 2009-2014 Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyeliği ve 2009’dan başlayarak İl Yönetim Kurulu Üyeliği'ne devam etmekteyim. Partimizin çeşitli kademelerinde görevde bulundum, halen İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Mahmudiye ilçesi koordinatörlük görevini sürdürmekteyim. 3 çocuk babası ve 3 torun dedesiyim. Ticaret yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YUSUF BALCI