• ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FARUK GÜLER

  Sarıcakaya

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HAMİD YÜZÜGÜLLÜ

  Sivrihisar

  1973 YILINDA SİVRİHİSAR DEMİRCİ MAHALLESİNDE DOĞDU.1993 YILINDA AĞABEYİ İLE BAŞLADIKLARI TİCARET HAYATINDA KISA SÜREDE BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTI. YÜZÜGÜLLÜ ŞİRKETLER GURUBU ONUN DÖNEMİNDE BİR ÇOK SAHADA ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI. KUYUMCULUK, AKARYAKIT, İNŞAAT, HAKLİYAT, OTOMOTİV, GIDA VE PİLİÇ ÜRETİMİ GİBİ ÇOK YÖNLÜ VE ÇOK BOYUTLU BİR TİCARİ ALANDA HİZMET ÜRETMEKTE OLAN GRUBUN ŞİRKET MERKEZİ DE HALEN SİVRİHİSAR’DA DIR. HAMİD TÜZÜGÜLLÜ TİCARETTEKİ BU BAŞARILARININ YANINDA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE DE GÖREV ALDI. SİVRİHİSAR’DAKİ OKUL AİLE BİRLİKLERİ, SİVRİHİSAR SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ, ESKİŞEHİR TİCARET ODASI 17. MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI VE ESKİŞEHİR KIZILAY ŞUBE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ’NDE DE BULUNDU. HALEN SİVRİHİSAR AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNİ SÜRDÜRMEKTE OLAN YÜZÜGÜLLÜ, EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HASAN KALIN

  Seyitgazi

  1980 yılında Seyitgazi İlçesinde doğdu. İlköğrenimini Kesenler Köyü İlköğretim Okulu'nda bitirdikten sonra, orta öğrenimini Seyitgazi Ortaokulu'nda ve lise öğrenimini de Seyitgazi Sağlık Meslek Lisesi'nde bitirdi. Üniversite öğrenimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde tamamladı 2007 - 2010 yılları arasında Ak Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatında çeşitli görevler aldıktan sonra Gençlik Kolları İl Başkanlığı yaptı. 2005 - 2010 yılları arasında kendi şirketini kurarak ticaretle uğraştı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi İlaç Klinik Araştırmaları Etik Kurulu üyeliği, Tüketiciyi Destekleme Derneği Kurucu Üyeliği ve Eskişehir İl Özel İdaresi Spor Kulübü yöneticiliği yaptı. Eskişehir İl Özel İdaresi İmar ve İnşaat Daire Başkanlığı'nda Maden Mühendisliği ve Ruhsat ve Denetim Müdürü görevlerinde bulundu. Doğup büyüdüğü memleketine hizmet etmek amacıyla bu görevinden 2014 yerel seçimlerinde Seyitgazi Belediye Başkan Adaylığı için istifa eden Hasan KALIN; evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  İSMAİL UYSAL

  Mihalıççık

  1976 ESKİŞEHİRDE DOĞUMLU. İSTANBUL SELİMİYE VETERİNER SAĞLIK MESLEK LİSESİNİ ARDINDAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİNDE YÜKSEK ÖĞRENİMNİ TAMAMLADI. 1995 TRABZON DA MEMURİYET HAYATINA BAŞLADI. 1997-2007 MİHALIÇÇIK TARIM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV YAPTI. 2005-2007 MEMEUSEN MİHALIÇÇIK İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTI. MUYAP VE SOMET(ZETTE) PROJESİNDE AKTİF OLARAK GÖREV ALDI. 2007 ODUNPAZARI BELEDİYESİ SOSOYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI. HALEN EVLİ VE İKİ ÇOÇUK BABASI.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  KADİR BOZKURT

  İnönü

  1979 -1997 YILLARI ARASIDA ALAROKO HOLDING YÖNETICILIK 1997-2008 ESK.SERBEST TICARET KARGO VE KURYE ECENTELIGI 2004-2005 ODUNPAZRI BELEDIYESI ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ 2005-2006 TEPEBAŞI ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ 2006-2008 ESIMDEL GENEL BAŞKANLIĞI

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET REMZİ ARAYIT

  Günyüzü

  1965 günyüzü doğumluyum ilkokulu günyüzü merkez ilkokulunda tamamladıktan sonra bir yıl Kur'an kursu eğitimi aldım .tahsilime imam hatip lisesinde devam ettim 1983 yılında mezun oldum.1985 yılında imam hatip olarak yirmi ay görev yaptım 1987 yılında vatani görevimi yapmak üzere imam hatiplik görevinden ayrıldım askerlik dönüşünde aileme ait işyerinde yirmi yıl çalıştım.1991 1994 yılları arasında refah partisi ilçe başkanlığı yaptım.2004 2009yılları arasında günyüzü ilçesinden il genel meclisi üyesi olarak görev yaptım,2009 yılında seçildiğim günyüzü belediye başkanlığı görevime halen devam etmekteyim.evli ve üç çoçuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  METİN ÖZEN

  Çifteler

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ÖZKAN ALP

  Beylikova

  ESKİŞEHİR BEYLİKOVA İLÇESİ 1972 DOĞUMLU OLUP İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ BEYLİKOVA DA TAMAMLADIM.TİCARET İLE UĞRAŞMAKTA OLUP ESKİŞEHİR TİCARET ODASI VE ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI ÜYESİYİM SİYASETE 1997 YILINDA BAŞLADIM VE ANAP İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPRIM.29 MART 2009 MAHALLİ İDARELER GENEL SEÇİMLERİNDE AK PARTİ DEN BEYLİKOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  RAFET DEMİRTAŞ

  Alpu

  1963 yılında alpuda doğdum evli ve 4 çocuk babasıyım ilçemizde esnaflıkla iştikal ederken 2009 yılı yerel secimlerinde ak parti alpu ilçe belediye başkanı adayı secildim ve halkımızın taktiri ile ilçemizde belediye başkanı secildim görev yaptıgım zaman içerisinde partimizin çizgisi doğrultusunda milletvekillerimiz il başkanımız ilçe başkanımız ve yönetimi ile beraber ilçemize hizmet etmeye çalışarak ilçemizin gelişmesi kalkınması ve modern bir görüntüye kavuşması için çalışmalara hız verdik .İlçemize başbakanımız belirtdigi 2023 hedeflerine taşımak amacımızdır başkan olarak partimize pancar ekicileri koparatifi eskişehir sulama birligi ve diger dernek ve vakıflarda temsil etmekteyim.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ZEYNEP AKGÜN

  Mihalgazi